Individuálny online kurz a konzultácie

Individuálne živé online kurzy a konzultácie

Pozrite sa, ako to funguje

Ako bude prebiehať výuka

Výuka prebieha online systémom jeden lektor – jeden účastník. Vy si objednáte kurz na konkrétny čas a termín a následne sa s vami skontaktuje lektor .
Kurz bude prebiehať cez internet cez špeciálny SW tak, že sa lektor aj účastník navzájom uvidia i počujú. Vďaka tomu ako účastník vidíte programy, prácu a postupy lektora a tiež lektor môže vidieť ako úspešne zadanie vypracúvate. Môže vidieť pracovnú plochu vášho počítača a usmerňovať vás, pomôcť, keď treba.
To je dôležité, aby výsledok stál za to.
Aby ste sa naozaj naučili. A to vám garantujeme.

Čo si môžete objednať ?

icons8-training

Celý kurz z našej ponuky
Lektor vás ním profesionálne prevedie, prípadne upraví podľa vašich potrieb či času na mieru pre vás. Lektor sa bude držať učebnej osnovy, použije bežnú prezentáciu, či príklady. Tým, že budete iba jediný účastník, sa čas výuky skráti. Nebude potreba toľko času ako v skupine, pretože sa lektor bude venovať iba vám, vašim otázkam a pri tvorbe zadaní bude “dohliadať” iba na vás. Pri tomto individuálnom prístupe vám bude stačiť približne 2/3 času z bežného kurzu. Každopádne, máte odborníka a špecialistu priamo pre seba, takže sa zvyšuje efektivita výučby a hlavne je dodržaná kvalita procesu orientovaná na výsledok v podobe vašich poznatkov.

certifikát: áno

icons8-consultation

Online konzultáciu – odpovede na otázky, poradenstvo
Lektor vám v prípade potreby spraví úvod do témy, ktorú ste si vybrali, odpovie formou konzultácie na vaše otázky z témy, prípadne z mixu tém viacerých kurzov, môžete prejsť riešenie praktických príkladov. Konzultácia je na rozdiel od kurzu orientovaná viac na konzultovanie vašich problémov, pomoc pri riešení vašich praktických úloh – proste maximálne prispôsobenie sa vašim otázkam v zvolenej téme/oblasti. Aj v tomto prípade máte odborníka a špecialistu počas kurzu len pre seba a máte tak možnosť naučiť sa riešiť tematické úlohy pod dohľadom špecialistu rýchlo, odborne a hlavne – mimoriadne efektívne.

certifikát: ak sa preberie min. 70 % časového rozsahu osnovy ktoréhokoľvek kurzu, získate certifikát

Už je to tu!

Pripravili sme pre vás ponuku online kurzov. Možno ste dostali od nás o nej informačný e-mail, možno ste sa sem dostali vďaka vyhľadávaču, či náhode. Vyžite príležitosť individuálneho vzdelávania v oblasti, ktorá vás zaujíma. V komunikácii so skvelými lektormi s praxou sa vám odkryjú oblasti, o ktorých ste možno ani netušili, získate nové zručnosti a dozviete sa odpovede na svoje otázky.
Takáto príležitosť nebýva často. Vyberte si z prehľadu hore a rozširujte svoje poznanie.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave