Kto bude testovať kurzy

článok na blog uverejnený: 26. mája 2018

Na začiatku apríla sme vypísali výzvu pre všetkých, ktorí majú chuť sa vzdelávať, aby sa v priebehu mesiaca uchádzali o pozíciu testovača našich IT kurzov. Ponuka bola lákavá – možnosť absolvovať kurzy v IT Learningu jednoduchou výmenou za ich objektívne hodnotenia, ktoré postupne uverejníme.
Atraktívna ponuka zaujala – v priebehu mesiaca prišlo od záujemcov asi desať mailov. Keď sme posledný aprílový deň ráno uvažovali, že asi majú ľudia dnes iné záujmy ako vzdelávanie, roztrhlo sa so záujemcami vrece a posledný deň prišli ďalšie desiatky – dokonca presne o polnoci prišiel posledný 🙂

Sedem statočných

Potešili sme sa záujmu „na poslednú chvíľu“ – tak predsa to ešte nie je na Slovensku so záujmom o vzdelávanie také zlé!
Po prejdení desiatok mailov, milých motivačných listov a životopisov sme stáli pred neľahkou úlohou – na kope tých výborných ostalo sedem naj… Jeden lepší ako tretí.

Rozhodli sme sa ich pozvať. Nech počas druhého májového týždňa v rozhovore ukážu, čo v ktorom je. Veď robiť rok testovača kurzov je náročné a súčasne aj seriózne záväzné.

rad uchádzačov o testovanie je dlhý

Plán – vybrať jedného

Po všetkých rozhovoroch sa okruh zúžil, no stále sme mali troch finalistov (vlastne finalistky, páni silnú konkurenciu dám tento rok neustáli!). Už počas rozprávania s pozvanými sme videli, že jedna sa viac profilovala do oblasti programovacích jazykov a iná zasa na marketingové a kurzy Microsoft Office, prípadne grafiku… A tak sme sa nakoniec rozhodli dať šancu dvom z nich. Tento rok budú testovať pre vás kurzy dve dámy.

Určite lepšie ako „reality show“

Predstavujeme vám nové testovačky kurzov na rok 2018, priatelia!

Martina
– očarujúca, bystrá, rozvážna a cieľavedomá žienka v strednom veku s charizmou a šarmom, rozhľadom vo sfére riadenia, komunikácie a ktoviečoho všetkého ešte. Z veľkej časti samouk. Taká ako veľká časť  starších záujemcov o kurzy IT Learningu. S chuťou utriediť si doterajšie poznatky, možno objaviť i svoje nové smerovanie v ďalšom živote. Momentálne bez práce, teda „na plný úväzok“ testovačka kurzov  u nás 🙂 Vzdelávanie je súčasťou jej života – ako sama povedala, keď sme jej oznámili, že sme ju vybrali za testovačku a dodala: ja by som prišla na tie kurzy k vám aj tak!
Myslíme si, že svojími článkami osloví najmä tých, ktorí už dosť veľa z praxe vedia, ale popri práci si nestihli spraviť vo vedomostiach poriadok. Nechajme sa prekvapiť, čo pre vás zachytí a spostredkuje z našich kurzov…
Tešíme sa na jej postrehy, hodnotenia. Iste pomôžu i nám ďalej sa zlepšovať – vo váš prospech. V každom prípade, jej pohľad donedávna top manažérky nadnárodného podniku nenechá nikoho na pochybách, že vie, čo píše.

Kristína
– usmievavá ambiciózna kôpka vyžarujúca dobrú náladu a slnečné pohľady okolo seba patrí do mladej vekovej kategórie. Nedávno skončila univerzitu a má na všetko milý optimistický pohľad človeka ochotného podstúpiť zo zvedavosti čokoľvek. S triezvou úctou zhrnutou do výroku „viem, že nič neviem“. Pracuje ako testovačka softwaru a príležitosť vidieť veci z výučbovej strany ju úplne nadchla. Má prehľad v kadečom – už popri škole stihla stážovať v ESETe a na pár ďalších zaujímavých miestach…
Jej postrehy z pohľadu takých ako je druhá naša veľká skupina záujemcov o kurzy – mladých ambicióznych ľudí poznajúcich cenu vedomostí a dobrého vzdelania – budú pre nás i pre vás vskutku zaujímavé.
Myslíme si, že poznatky z kurzov v jej článkoch oslovia najmä tých, ktorých zaujíma odpoveď na otázku „ktorá firma robí dobré kurzy“ a čo sa za nimi skrýva. Dobré kurzy? Urobíte si o tých našich prehľad jej perom, očami a ušami 🙂

Úprimne ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o testovanie! Radi by sme ponúkli možnosť testovať kurzy viacerým finalistom, no nateraz nie je priestor. Možno vymyslíme ako vzájomne v budúcnosti zrealizovať myšlienku ešte aj inak – pre viacerých…

V súčasnosti sa tešíme na prvé výsledky z testovania – prvý kurz majú už dámy za sebou a môžete sa tešiť na zaujímavé články. Veríme, že vám umožnia nahliadnuť do našej kuchyne kurzov, priblížia atmosféru, ktorá na kurzoch vládne a niektoré poznatky z nich. Aspoň tak znie výzva, ktorú sme pred ne tento rok postavili.

Naozaj majú všetky predpoklady na to, aby ste ich články čítali s potešením a my ich radi uverejňovali.
Bude o čom!

autorom článku je: Ján Tóth
- absolvent FEI STU a FM UK. Po ukončení štúdia pracoval rok vo vydavateľstve ako vedúci IT, následne na vedúcich pozíciách súkromných firiem a tiež ako riaditeľ slovenského zastúpenia nadnárodnej spoločnosti. Autor a spoluautor kníh z oblasti IT, článkov z oblasti zdravia a kozmetiky, prekladateľ, prednášateľ, v súčasnosti pracuje ako lektor a konzultant na voľnej nohe.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
kurzy, rôzne, testovanie, vzdelávanie


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave