Grafikom za 2 dni bez Photoshopu

článok na blog uverejnený: 5. apríla 2017

Vlastníte firmu či webovú stránku alebo e-shop, poprípade spravujete na sociálnej sieti stránku či skupinu. Pracujete na pozícii v marketingu alebo sem-tam potrebujete do firmy iba nejakú grafiku, leták, plagát, banner, vyrobiť cenník, jedálny lístok alebo len rýchlo vytvoriť plagát na najbližšiu akciu? Problémom ale je, že vy a Photoshop ste si zrovna nepadli do oka, ešte sa dobre nepoznáte alebo si uvedomujete, že nie ste dosť kreatívny 🙁
Zdvihnete svoje mobilné zariadenie, kontaktujete grafika a objednáte si jeho služby. Pár dní počkáte, zaplatíte desiatky či stovky EUR a grafika je na svete, aj keď mnohokrát nie celkom podľa vašich predstáv. Je ale toto naozaj potrebné? Odpoveď je NIE! S naším kurzom „Moderná tvorba grafiky bez Photoshopu“  viac už nebudete ani čakať na grafiku ani za ňu platiť.

Zabudnite na grafika…

Najviac času pri tvorbe grafiky zaberá práve vymýšľanie rozloženia obrázkov a textov, výber správnych obrázkov, farieb a kontrastov tak, aby samotná grafika vyjadrovala a poukazovala presne na cieľ, pre ktorý ste sa rozhodli grafiku vytvoriť alebo ju dali vytvoriť.

Na kurze budete pracovať s modernou webovou aplikáciou Canva, ktorá má svoje aplikácie aj pre tablet a telefón. Táto dokonalá webová aplikácia nepotrebuje žiadnu inštaláciu, nie je viazaná na operačný systém a je zdarma. Obsahuje viac ako milión obrázkov, tisíce kvalitných šablón pre rôzne kategórie, množstvo animovaných obrázkov, ikon a hlavne – nezačínate nový dokument s bielym papierom, ale máte milióny predlôh!

Aj toto sa podarilo spraviť účastníkom na kurze – za pár minút

Grafika bez Photoshopu

Pozdávajú sa vám obrázky vyššie? Naozaj to nie je ťažké…
Na kurze sa naučíte vytvárať grafiku a dokumenty, pracovať s grafmi, tvarmi, fotobankou, tiež ako efektívne využiť jednotlivé nastavenia aplikácie a tiež ako hľadať a vkladať nové prvky. Práve tieto funkcie vám umožnia stať sa neuveriteľne rýchlo zdatným grafikom a tvoriť elegantný a prehľadný dizajn akéhokoľvek formátu.

autorom článku je: Peťo Hecht
Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti, jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Aktívne učí a prednáša 100 hodín mesačne, stretnete ho na kurzoch online marketingu. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom a vedie marketingové oddelenie. Jeho prácou je takmer každé slovo na našom webe, každý obrázok a farba. Okrem iného navrhuje, programuje, kreslí a konzultuje ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o praktické skúsenosti a svoje know-how. Prednáša vybrané marketingové témy na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
banner, bez Photoshopu, Canva, grafika a video, kreatíva, plagát


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave