Kurz Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky

Kurz Tvorba animácií v Google Web Designer
animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka
2 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena bez zliav
162,50 € bez DPH
195,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum
video kurz aj k tomuto IT kurzu zadarmo

Anotácia, popis :

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Rozšírenie a obľuba smartfónov a tabletov poslali známu technológiu Adobe Flash, ktorá rozhýbala web stránky, do histórie. Firma Adobe dala prioritu iným grafickým projektom a Flash na mobilných zariadeniach už nefungoval. Nový produkt Adobe Animate, ktorý ako klon Flashu ponúka animačné možnosti, však popularitu Flashu nedosiahol a navyše je spoplatnený. Google Webdesignér je profesionálny, zato veľmi jednoduchý nástroj na ovládanie ...a navyše je zadarmo.

Google Web Designer (GWD) dáva silu vytvárať krásny a pútavý obsah pomocou HTML5 tak, že nemusíte byť programátor a HTML5 nemusíte ovládať. Umožňuje animovať pomocou jednoduchých scén v rýchlom režime alebo pomocou vrstiev na časovej osi v rozšírenom režime, pričom má používateľ plnú kontrolu nad animáciou. Google Web Designer umožňuje spôsobom „drag and drop“ vkladať komponenty ako sú galérie obrázkov, video prehrávače, mapy a ďalšie do vášho projektu a okamžite tak pridávať funkcie.

Použite animačné a interaktívne prvky na oživenie svojej tvorivej vízie a užívajte si bezproblémovú integráciu s inými produktmi Google, ako napríklad Disk Google, Display & Video 360 a Reklamy Google Ads. GWD podporuje širokú škálu formátov zobrazení a videoreklamy priamo určených pre uplatnenie na súčasných reklamných platformách. Výstupy GWD je možné publikovať nielen na webstránkach, ale aj ako hotové spustiteľné aplikácie pripravené na prezentovanie. Počítačový kurz Google Web Design I - animácie a ich design nielen na web stránkach poskytuje prehľadné základy práce s aplikáciou Google Web Designer - moderným nástrojom pre tvorbu animácií, reklamných bannerov, hier alebo iných aplikácií. Naučíte sa na ňom tvoriť a manipulovať s 3D obsahom pomocou CSS3. Hýbať a otáčať objekty a 2D návrhy podľa ľubovoľnej osi, vizualizovať 3D transformácie. Vytvárať pútavé, interaktívne návrhy založené na HTML5, CSS3 a JavaScripte i pohyblivú grafiku, ktoré môžu bežať na akomkoľvek zariadení, a to všetko bez rozsiahlych znalosti programovania.

Či ste už dizajnér, vývojár alebo nadšenec nových technológií - objavte nástroje, ktoré potrebujete: úplnú sadu návrhov a pre šikovných a znalých programovania aj možnosť priamo upravovať HTML, CSS a JavaScript. Kurz je vhodný aj pre záujemcov - animátorov, ktorí chcú vytvárať dynamické a interaktívne animácie a reklamné banery od úplného začiatku. Ak chcete tvoriť pohyblivé obrázky a dynamický webdizajn, nikdy to nebolo lacnejšie a jednoduchšie.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky

Úvod do práce v programe Google Web Designer (GWD)

· Predstavenie GWD, jeho história a použiteľnosť

 • Výhody, nevýhody použitia
 • HTML a CSS v animácii
 • Vytvorenie a nastavenie nového dokumentu v GWD
 • Oboznámenie sa s prostredím aplikácie
 • Aktualizácie
 • Dva postupy pri realizácii zadania

Práca s grafikou

 • Rozdiel medzi vektorovou, rastrovou a kódovanou grafikou
 • Grafika v GWD (rastrovaná, kódovaná)
 • Importovanie obrázkov
 • Používanie vrstiev
 • Organizácia obsahu vrstiev a položiek Library v adresároch
 • Návrh a kreslenie tvarov, ich kódovanie
 • Zoznámenie sa s jednotlivými grafickými nástrojmi a krátky prehľad klávesových skratiek
 • Práca s farbami a používanie farebných efektov
 • Vysvetlenie možnosti symbolov
 • Využitie obrázkov ako symbolov
 • Dátová optimalizácia obrázkov
 • Vytvorenie jednoduchého statického banneru

Efektívne používanie textu

 • Použitie nástrojov na prácu s textom
 • Rozdielne typy textových polí (input, static, dynamic, HTML)
 • Manipulácia s typmi písma, výber externých typov
 • Najvhodnejšie nastavenie parametrov textu

Práca s animáciami

 • Úvod do animácií
 • Využitie šablón
 • Práca s časovou osou
 • Vytváranie "frame-to-frame" animácie (po snímkach)

Tvorba pohybu za pomoci "motion"

 • rozdiel medzi classic a motion
 • linear
 • ease
 • ease out
 • easy in
 • easy in out
 • step end/start

Ďalšie efekty pre prácu s animáciami

 • zmena tvaru
 • úprava farby
 • Animovanie statického bannera
 • WAU efekty (bubliny, sneh, blesk, spinka,...)
 • Použitie videa ako súčasť animácie

Základy JavaScriptu pri interaktívnej animácii

 • Príklady z webu (Google Anniversary)
 • Práca s jazykom JavaScript
 • Základná syntax jazyka
 • Ukážka využitia JavaScriptu
 • Použitie JavaScriptu pre nastavenie správania sa tlačidiel
 • Nastavenie akcie pre jednotlivé časti interaktívnej animácie

Vytvorenie grafického interaktívneho prvku

 • Vytvorenie tlačidiel
 • Zadefinovanie správania sa tlačidiel
 • Spustenie a testovanie funkčnosti

Možnosti publikovania HTML5 animácií

 • Nastavenie publikovania
 • Možnosti exportu
 • Publikovanie na web stránke (rady a nápady)
 • Tvorba HTML kódu potrebného pri publikácií na webstránku

Praktické príklady použiteľné v praxi

 • Kritériá publikovania na webe
 • Použitie XML
 • Animácie a interaktívne animácie
 • Rôzne typy webových bannerov
 • Klikacie bannery (ako a prečo nastaviť clickTag)
 • Efektné fotogalérie

Záverečná diskusia

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní kurzu bude účastník vedieť pomocou aplikácie Google Web Designer vytvárať dynamické bannery a pohyblivé prvky použiteľné na webe i mimo neho.

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Tvorba animácií v Google Web Designer - animované bannery a animácie v HTML5 pre marketing a web stránky, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave