10 najlepšie zarábajúcich YouTuberov na Slovensku a v Čechách

článok na blog uverejnený: 4. marca 2018

Lektor našich Youtube kurzov František Kozáček vám dnes predstaví 10 najlepšie zarábajúcich YouTuberov u nás. Rebríček, ktorý uvidíte v tomto videu, je zostavený podľa odhadovaného mesačného zárobku, ktorý YouTuberi dokážu získať z YouTube reklamy.

Zistite, ako môže mať Youtuber finančný príjem z videa a ako dokáže vyťažiť zo svojej popularity.

Pozrite sa, či je v zozname i váš obľúbený YouTuber… Myslíte si, že bude medzi nimi aj GoGo?
Informácie sú zo stránky SocialBlade.com, ktorá monitoruje milióny YouTube kanálov. František nám ich aj s komentármi o pozadí zarábania na YouTube sprístupňuje vo videu.

Zaujímate sa o YouTube marketing? Ste na správnej adrese!

Ak vás František, jeho prejav, vedomosti a skúsenosti zaujali, neváhajte sa prihlásiť u nás na jeho otvorené a verejné kurzy YouTube marketingu. Dozviete sa ako môžete efektívne tento moderný online kanál použiť pre svoj biznis a podnikanie.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
Internet marketing a reklama, komunikačné kanály, reklama, sociálne siete, YouTube


od 24.10. prechádzame na živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu.