Ako sa stať analytikom, časť 8: Ako vyberať údaje z SQL databázy

Získajte 20 € spať pri objednávke na ďalšie vzdelávanie

kategória: akcia pridané: 29. januára 2017

Pozor! „Dvacky“ rozdávame v termíne od 30.1.2017 až do 10.2.2017

Predstavte si tú radosť, keď nájdete na zemi 1 euro. Ak však nájdete 2 eurá je to ešte väčšia radosť, že? A čo tak „dvacku“? Lenže nájsť iba tak „dvacku“ sa nám podarí možno iba raz za život. U nás sa Vám to bude stávať do 10. februára 2017. Za každú objednávku, a to aj za objednávku lastminute kurzov získavate od nás 20 € s DPH na ďalšie vzdelávanie u nás*. A to okamžite, takže s nami si môžete vybrať namiesto jednej, pokojne aj dve objednávky.

Kupón v hodnote 20  s DPH na ďalšiu objednávku Vám bude zaslaný spolu s potvrdením Vašej objednávky. Kód kupónu môžete následne použiť Vy alebo ho môžete darovať blízkemu.

* kompletné podmienky akcie: Platnosť akcie je od 30.1.2017 až do 10.2.2107 vrátane. Poukaz v hodnote 20  s DPH získate za každú objednávku nad 100  s DPH a kupón bude zasielaný až po spracovaní objednávky. Platnosť kupónu je do 30.04.2017. Nebudeme si nárokovať zasielanie kupónu zaplatením, teda úhradou objednávky, ale v prípade, že kurz stornujete, bude Vám stornovaná aj zľava. Číslo kupónu na zľavu môžete uplatniť jedine internetovou objednávkou cez našu web stránku www.itlearning.sk, kde v košíku zadáte číslo kupónu. Váš kupón je prenosný a kombinovateľný s inými zľavovými kupónmi. Môžete ho použiť Vy alebo ho môžete darovať. Na jednu objednávku môžete však použiť iba jeden 20  kupón. Kupón sa nevzťahuje na už zľavnené a lastminute termíny. Kupón platí aj na garantované aj na negarantované termíny kurzov.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave