Novinka pre web programátorov v ponuke - Vue.JS

Vybrali sme testovača kurzov

kategória: Blog pridané: 31. mája 2017

Približne od začiatku mája ste si mohli všimnúť, že sme začali hľadať testovača našich IT kurzov. Ponúkli sme možnosť absolvovať kľudne aj všetky kurzy výmenou za ich objektívne hodnotenia, ktoré budeme uverejňovať. Naša ponuka na testovanie kurzov vás asi mimoriadne zaujala, keďže za pár dní prišlo vyše 100 ponúk.
Je skvelé, že záujem o vzdelávanie je taký vysoký, no všetkým ponuku „práce“ testovača poskytnúť nemôžeme.

Chceli sme vybrať jedného

Náš cieľ bolo vybrať jedného zo záujemcov. Uznajte, dá sa to ľahko pri stovke fantastických životopisov, článkov a motivačných listov? No nedá, preto sme sa rozhodli, že priestor dáme dvom z vás …a po roku priestor pre nového testovača opäť otvoríme.

Janko a Erika – ochutnajú za vás naše kurzy

Predstavujeme vám našich testovačov.

  • Janko, ktorý presne spadá do našej cieľovej skupiny. Múdry chlapík, rozvážny v strednom veku a úprimne povedané – aj veľmi IT gramotný a vzdelaný. Presne tak isto ako väčšina z vás. Má chuť sa učiť, potrebuje nové vedomosti a schopnosti pre lepšiu kariéru a vzdelávanie vníma ako súčasť života, pretože – tak ako vraví – to, čo ma naučila škola, alebo čo som sa naučil sám včera, zajtra už stačiť nebude… Tešíme sa na jeho objektívne hodnotenia.
  • Erika je o generáciu nižšie a spadá do našej druhej „cieľovky“. Mladá dievčina, vysokoškolsky vzdelaná, ktorá si uvedomuje, že škola jej dala dobré základy (pozrite si pod niektorým jej článkom životopis), ale v praxi je to inak. Prišla si ku nám tak ako aj vy – mladé skupiny našich účastníkov – pre „fresh“ vzdelanie, nové skúsenosti a certifikáty, ktoré zaručia lepšiu, alebo vôbec poriadnu prácu v poriadnej firme, kde sa dnes praktické vedomosti (získané na kurzoch) vyžadujú.