Testovanie kurzu Adobe After Effects I. - Hollywood na počkanie pre začiatočníkov

Nový kurz Facebook marketing tipy a triky pre mierne pokročilých

kategória: novinka pridané: 19. augusta 2020

Do našej ponuky sme pridali nový kurz so zameraním na online marketing a digitálnu reklamu: Facebook marketing tipy a triky – praktický kurz pre mierne pokročilých a úvod do obchodovania a business managera, ktorý je určený pre správcov Facebook stránok, nie pre začiatočníkov a predovšetkým pre našich absolventov kurzu Facebook markerting I.


Autorom tohto praktického kurzu, ako aj jeho lektorom je náš lektor Peťo Hecht, ktorý je autorom takmer všetkých online kurzov, ich metodiky aj príkladov. Kurz je prierezom toho, čo sa do našej Facebook „jednotky“ nedostalo.

Facebook marketing 2_it learning

Popis kurzu:

Ak používate Facebook pre vašu spoločnosť, vediete už nejaký ten čas firemný profil na Facebooku a stále máte pocit, že je priestor sa zlepšovať, v tom prípade je tento kurz určený práve pre vás. Popri vašej práci nestíhate sledovať trendy a aj v praxi vyskúšať všetky možnosti, ktoré Facebook ako nástroj pre marketing na sociálnych sieťach prináša. A presne o tom je tento Facebook kurz. Je to voľné pokračovanie nášho kurzu Facebook I. pre začiatočníkov. Tento kurz je zhrnutím rokov vlastnej praxe lektora a viac ako stovky zrealizovaných kurzov, so spätnými väzbami a skúsenosťami účastníkov, odpoveďou na vaše otázky a tiež doplnením toho, čo sa do kurzu pre začiatočníkov nevošlo.


Čo sa v skratke naučíte?

Na kurze preberáme pokročilé techniky merania úspešnosti, reportigu, správne vkladanie UTM parametrov a merania v prostredí Google Analytics, mnoho tipov ohľadom budovania povedomia, správne vedenie súťaží a tiež dobré tipy na dobré súťaže, správy a množstvo iného. Neobídeme ani tému krízového manažmentu profilu a aký voliť správny prístup k recenziám. Ďalšou témou je aktivácia Business managera, pridanie si svojej Facebook stránky do správy a pridávanie produktov a katalógu, aby ste maximalizovali a mohli prepájať vaše príspevky priamo s vašimi produktami. Neobídeme ani populárne súťaže, kde si dopodrobna prejdete ich ciele, pozrieme sa na správne možnosti, prejdeme si legislatívu a ukážeme si ako dobrú a hlavne prínosnú súťaž pripraviť. Nevyhneme sa témam budovania povedomia, krízového manažmentu alebo komentárom. Čaká vás mnoho praktických tém a v neposlednom rade lektor, ktorý je ochotný diskutovať na vaše otázky.

Kurz nie je určený pre začiatočníkov – aby sa stihlo učivo prebrať, je nutné držať krok s lektorom a teda mať svoju firemnú stránku a za sebou aspoň desiatky realizovaných príspevkov. Ideálne pred ním absolvovať alebo mať vedomosti na úrovni kurzu Facebook I. a úplne najvhodnejšie by bolo mať absolvovaný aj kurz Facebook II.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave