Dlho očakávaná novinka v ponuke - WordPress pre marketérov

Máte už podanú KOMPAS žiadosť na rekvalifikáciu?

kategória: novinka pridané: 1. januára 2020

Celú KOMPAS „byrokraciu“ zvládneme spoločne približne za 20 minút, kde vyberieme a nastavíme balík kurzov presne podľa Vašich predstáv. Postará sa o to náš milý a ústretový sekretariát, ktorý má 4-ročnú prax s vybavovaním REPAS a KOMPAS žiadostí. Takto vyplnené tlačivá je potrebné odniesť najneskôr do 14 dní na Úrad Práce. Po odovzdaní dokumentácie už len čakáte na vyrozumenie. Príslušná pracovníčka Vás bude kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a procese schvaľovania. Čakacia doba je priemerne 14 dní, najneskôr však do začatia kurzu. Po schválení budete musieť opäť navštíviť konkrétny Úrad Práce, kde podpíšete schválenie.

Podanie REPAS žiadosti, IT kurzy zadarmo

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.