Aká drahá je reklama PPC naozaj?

Máte už podanú KOMPAS žiadosť na rekvalifikáciu?

kategória: novinka pridané: 17. septembra 2019

Určite viete, že vďaka Úradu Práce si môžete spraviť rekvalifikačné kurzy zadarmo a vo výške od 400 do 1200€ (záleží od regiónu). Stačí byť evidovaný na Úrade Práce ako nezamestnaný aspoň 3 mesiace (pri niektorých UP to môže byť menej) a podať si správne vypísanú žiadosť s ktorou Vám veľmi radi pomôžeme.


Ponuka je časovo obmedzená: Pozor, ak máte záujem získať naše kurzy zadarmo a záujem o ich preplatenie zo strany ÚP, musíte stihnúť podať žiadosť do 11.10.2019 – po tomto termíne si budete musieť  vzdelávanie hradiť už sami.

Celú KOMPAS „byrokraciu“ zvládneme spoločne približne za 20 minút, kde vyberieme a nastavíme balík kurzov presne podľa Vašich predstáv. Postará sa o to náš milý a ústretový sekretariát, ktorý má 4-ročnú prax s vybavovaním REPAS a KOMPAS žiadostí. Takto vyplnené tlačivá je potrebné odniesť najneskôr do 14 dní na Úrad Práce. Po odovzdaní dokumentácie už len čakáte na vyrozumenie. Príslušná pracovníčka Vás bude kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a procese schvaľovania. Čakacia doba je priemerne 14 dní, najneskôr však do začatia kurzu. Po schválení budete musieť opäť navštíviť konkrétny Úrad Práce, kde podpíšete schválenie.

Podanie REPAS žiadosti, IT kurzy zadarmo