VideoClass novinky na apríl 2024

Máte chuť tlačiť v 3D ale neviete ako začať? Naučíme Vás to.

kategória: novinka pridané: 16. februára 2018

Dostupnosť poloprofesionálnych domácich 3D tlačiarní je výborná, ceny deň za dňom klesajú. Tlačiarne, ktoré včera stáli stovky eur, sú dnes dostupné viac ako si myslíte. Doba, kedy bude 3D tlačiareň v každej druhej domácnosti je možno ešte ďaleko, ale nie je dôvod, prečo by ste sa práve Vy nemohli pripojiť k priekopníkom 3D tlače. Príďte k nám objaviť úžasné možnosti, ktoré svet 3D tlače ponúka. Odomknite svoju kreativitu a zažite znova ten pocit, aký ste možno mali, keď ste prvý krát niečo dobré uvarili, zložili skriňu podľa návodu, vystrúhali drevenú lyžicu… jednoducho stvorili čokoľvek, čo neskončilo len na obrazovke počítača. Otázkou ostáva – viete tlačiť v 3D? Viete si vybrať 3D tlačiareň? Viete modelovať? Rozumiete technológií tak, že keď si dnes kúpite 3D tlačiareň a odbalíte ju – „môžete ísť hneď na to“?

Nie? Nevadí.

Počítačový kurz 3D tlače a 3D modelovania - základy 3D tlače, práca s tlačiarňou a modelovanie

Predstavujeme novinku v ponuke, nový počítačový kurz
3D tlače a 3D modelovania základy 3D tlače, práca s tlačiarňou a modelovanie

Na kurze používame naše 3D tlačiarne a v cene máte aj skúšobnú tlač podľa potreby. Pre účastníkov kurzu sú teda pripravené reálne 3D tlačiarne priamo v učebni, kde si môžu tlač aj vyskúšať. Za drobný poplatok je možné si 3D tlačiareň aj zapožičať domov.

Náš kurz je určený pre každého, kto sa chce dozvedieť niečo o 3D tlači, naučiť sa ovládať 3D tlačiareň a zvládnuť základy priestorového modelovania. Nie sú potrebné žiadne špeciálne vstupné vedomosti či skúsenosti, ale bez základných počítačových zručností sa pri modelovaní nezaobídeme – budeme robiť veľa s myšou a niečo málo s klávesnicou. Talent a fantázia nie sú úplne na škodu, ale hlavne bude treba trochu priestorovej predstavivosti.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave