Aktuálne informácie ohľadom realizácie IT kurzov a opatrenia COVID19

Bezplatné kurzy Kompas Plus pre nezamestnaných iba do 15.11.2020

kategória: novinka pridané: 22. septembra 2020

Bezplatné kurzy Kompas Plus pre nezamestnaných treba stihnúť absolvovať do 20.12.2020 – po tomto termíne nové žiadosti na bezplatnú rekvalifikáciu nebude možné z našej strany prijať a teda bude nutné si kurzy hradiť.


Od septembra 2020 je tu opäť možnosť pre nezamestnaných nechať si preplatiť naše kurzy. Úrady práce v Bratislavskom kraji otvorili svoj program KOMPAS PLUS. Ak ste nezamestnaný a evidovaný na Úrade práce, nič vám nebráni v tom, aby ste si u nás mohli podať žiadosť na vzdelávanie.

V minulosti sa tento program volal REPAS a my sme mali stovky spokojných študentov. Program je teraz premenovaný na Kompas Plus a platí iba na vzdelávanie sa v tom kraji, kde ste evidovaný, takže naše špičkové kurzy žiaľ Úrady práce nepreplácajú záujemcom evidovaným mimo Bratislavského kraja, ako tomu bolo v minulosti.


Chcete sa vzdelávať a ušetriť? Darujeme vám kupón na 10 € na vašu prvú objednávku - na online kurzy alebo prezenčné. Stačí sa prihlásiť e-mailom na odber noviniek a pošleme vám aj zľavový kód.  A nezabúdajte - ak nebudete s kurzom spokojný - môžete ho bezplatne opakovať, alebo vám vrátime peniaze. U nás nič neriskujete a navyše teraz môžete ušetriť.

 

Loading