Opakovanie kurzu zadarmo

Opakovanie kurzu

Môžete si pozrieť film v kine znova, keď sa Vám bude páčiť alebo ste posledných 10 minút nestihli sledovať dej? Nie! Ale u nás si môžete bezplatne zopakovať kurz, ktorý absolvujete. U nás sa nemusíte trápiť otázkami, či všetko pochopíte na prvý krát, či si stihnete zapísať všetky poznámky, či stihnete urobiť všetky praktické cvičenia alebo či stihnete položiť lektorovi všetky otázky. Opakovať kurz môžete aj kľudne neskôr, nemusí to byť hneď po kurze. Napríklad, urobíte si u nás kurz preto, aby ste získali prácu. Keď Vás zamestnajú, prídete si učivo zopakovať aby ste v práci maximálne excelovali. Jednoduché, že? Nech sa páči – navyše sa budeme na Vašu opätovnú návštevu tešiť.

Ak sa Vám bude kurz páčiť alebo si ho jednoducho budete potrebovať zopakovať, k nám môžete prísť znova. Nebudeme Vám brániť – naopak, budeme sa na Vás tešiť. Urobíme všetko, aby ste za Vaše peniaze investované u nás do vzdelávania získali maximum.

Platné a plné podmienky opakovania kurzu zadarmo a ďalšie informácie sú uvedené vo všeobecných obchodných podmienkach, ktoré je nutné akceptovať pri objednávke kurzu.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave