Organizačné pokyny

Organizačné pokyny sú platné od 01.11.2017 pre pobočku Kominárska, Bratislava.

IT kurzy a počítačové kurzy logo
Mapa

Konanie kurzov, adresa školiaceho strediska:

Počítačové kurzy, školenia sa realizujú v Bratislave na Kominárskej ulici 2,4 v budove Dopravoprojektu. Na vrátnici pri vstupe do budovy na prvom poschodí ohlásite svoje meno a priezvisko a následne vás informátor bude navigovať výťahom na piate poschodie, kde sídlime. Na piatom poschodí máme informačnú kanceláriu rovno oproti výťahu, kde sa pred kurzom treba ohlásiť. Z informačnej kancelárie vás zavedú priamo do učebne, kde prebieha výuka.

Budova IT kurzov v Bratislave

Kontakt do školiaceho strediska: 02/4920 3080 (pondelok – piatok 8:00-17:00 hod., cez víkend 8:30 – 10:30 hod.).

Časy výuky a kurzov:

Je nutné dostaviť sa aspoň 5 minút pred samotným začatím kurzu. V prípade, že plánujete kurz uhradiť v hotovosti priamo pred kurzom, dostavte sa prosím aspoň 15 minút pred jeho začatím.

  • Denné kurzy prebiehajú od 9:00 do 15:00 hod. (cca od 12:00 hod. je hodinová prestávka na obed).
  • Denné kurzy MOC prebiehajú od 9:00 do 16:00-17:00 hod. (cca od 12:00 hod. je hodinová prestávka na obed).
  • Večerné kurzy prebiehajú od 16:00 do 20:00 hod.
  • Víkendové kurzy prebiehajú v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00 hod.
  • Individuálne kurzy a konzultácie prebiehajú podľa dohody.

Živý online kurz: prebieha podľa bežného času typu kurzu (denný, večerný, víkendový, individuálny kurz), pričom je nutné mať vopred pripravené technické požiadavky ku kurzu a pripojiť sa na videohovor aspoň 15 minút pred samotným začiatkom kurzu. Počas realizácie kurzu v čase pre výuku (najneskôr 10 minút po začiatku, prestávky) nebudete mať s lektorom čas riešiť vážne technické problémy (časté závažné problémy sú: nefunkčnosť softwaru, nefunkčnosť kamery, zlá kvalita videoprenosu, či audiohovoru, nízka rýchlosť internetu, či technické problémy s počítačom alebo nastavenia počítača).

Žiadame vás, aby ste sa v online kurze neoberali o čas riešením technických problémov a pred realizáciou si online kurz, kameru, mikrofón a software dôkladne  vyskúšali. S každým účastníkom sa prvý krát pred online kurzom spojí technik našej spoločnosti a spoločne otestujeme a všetko pripravíme, aby vás počas výuky nič nevyrušovalo.

IT kalendár kurzov

Čo si treba priniesť so sebou na kurz?

Nič! Na úspešné absolvovanie kurzu je potrebná iba vaša účasť a pozornosť. Počítače, software a kompletne zariadené učebne už čakajú na vás spolu s materiálmi, prezentáciami, či písacími potrebami.

Ak si prajete absolvovať kurz na svojom počítači /notebooku/ iMacu alebo Macbooku, uistite sa pred kurzom, či máte nainštalovaný potrebný aktuálny software a požadované licencie. Na kurze nebude priestor pomáhať vám s inštaláciou a konfiguráciou vášho počítača. Ak, tak cez prestávku alebo bezprostredne po kurze.

IT kurzy - príbeh

Stravovanie a občerstvenie

Pre účastníkov kurzov je zabezpečené počas denných, večerných a víkendových kurzov bezplatné občerstvenie v podobe čerstvej kávy, rôznych čajov, chladenej vody a pripravený automat na drobné občerstvenie.

Možnosti stravovania sú v okolí – Jedáleň ALDA (www.aldajedalen.sk), Reštaurácia Srdcovka Urban pub (www.urbanpub.sk) Reštaurácia Beseda (www.restauracia-beseda.sk), jedáleň v mäsiarstve Danubius na Trnavskom mýte, rôzne jedálne v Tržnici, prípadne v nákupnom centre Centrál. Prípadne si pozrite podrobnejšie informácie k stravovaniu.

Počas kurzov je pre vás v našich priestoroch pripravená aj ponuka bufetového automatu s nealko nápojmi a cukrovinkami, či slanými maškrtami. Myslíme na váš komfort a preto máte k dispozícii niečo „pod zub“ počas denného, večerného alebo víkendového kurzu priamo u nás v školiacom stredisku.

Stravovanie

Doprava autom:

Od 01.01.2024 je opäť otvorené parkovisko na „starej železnici“ – Filiálka, na ktoré sa dá dostať, odbočiť a pohodlne zaparkovať smerom z Trnavského Mýta od ulice Kukučínovej, Vajnorskej, či Bajkalskej. Toto parkovisko je síce spoplatnené (1€/hodina), avšak je veľké a je tam vždy dostatok voľných miest na zaparkovanie auta. Z parkoviska je to chôdzou do našej budovy na Kominársku ulicu do dvoch minút pešo. Parkovisko spravuje firma Parcool. Odporúčame pri návšteve kurzu parkovať tu.  Odkaz na Google mapu – poloha parkoviska.

Od 10.01.2022 sa zmenila organizácia a možnosti parkovania v Novom Meste, resp. na Kominárskej ulici. Parkovanie prechádza na Bratislavský parkovací asistent PAAS – https://paas.sk/mapa-zon, kde nájdete aktuálne informácie. Na Kominárskej ulici – priamo pred našou budovou je parkovanie spoplatnené (zatiaľ sumou 1,50 €/hod.), no voľných parkovacích miest je cez pracovný týždeň málo. Bezplatné parkovanie je zatiaľ možné využiť v okolitých uliciach, ktoré nájdete na mapke PAAS.

Parkovanie v IT LEARNING

Doprava MHD:

Zástavka Račianske mýto: https://imhd.sk/ba/cestovny-poriadok/zastavka/2463/Racianske-myto
Autobusy: 21, 25, 39, 59, 61, 63, 163 a medzimestské autobusové linky
Trolejbusy: 40, 49, 64, 71
Električky: 3, 7
Zástavka Trnavské mýto: https://imhd.sk/ba/cestovny-poriadok/zastavka/3327/Trnavske-myto
Autobusy: 39, 51, 53, 61, 63, 68, 78, 151, 163
Trolejbusy: 49, 64, 71
Električky: 4, 9

Električka
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave