Organizačné pokyny

Organizačné pokyny sú platné od 1.11.2017 pre pobočku Kominárska, Bratislava.

IT kurzy a počítačové kurzy logo
Mapa

Konanie kurzov, adresa školiaceho strediska:

Počítačové kurzy, školenia sa realizujú v Bratislave na Kominárskej ulici 2,4 v budove Dopravoprojektu. Na vrátnici pri vstupe do budovy na prvom poschodí ohlásite svoje meno a priezvisko a následne Vás informátor bude navigovať výťahom na piate poschodie, kde sídlime. Na piatom poschodí máme informačnú kanceláriu rovno oproti výťahu, kde sa pred kurzom treba ohlásiť. Z informačnej kancelárie Vás zavedú priamo do učebne, kde prebieha výuka.

Budova IT kurzov v Bratislave

kontakt do školiaceho strediska: 02/4920 3080 (pondelok – piatok 8:00-17:00, cez víkend 8:30 – 10:30)

Mapa IT LEARNING - najlepšie kurzy v Bratislave

Časy výuky a kurzov:

Je nutné dostaviť sa aspoň 5 minút pred samotným začatím kurzu. V prípade, že plánujete kurz uhradiť v hotovosti priamo pred kurzom, dostavte sa prosím aspoň 15 minút pred jeho začatím.

  • Denné kurzy prebiehajú od 9:00 do 15:00 (cca od 12:00 je hodinová prestávka na obed)
  • Denné kurzy MOC prebiehajú od 9:00 do 16:00-17:00 (cca od 12:00 je hodinová prestávka na obed)
  • Večerné kurzy prebiehajú od 16:00 do 20:00
  • Víkendové kurzy prebiehajú v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
  • Individuálne kurzy a konzultácie prebiehajú podľa dohody

Živý online kurz: prebieha podľa bežného času typu kurzu (denný, večerný, víkendový, individuálny kurz), pričom je nutné mať vopred pripravené technické požiadavky ku kurzu a pripojiť sa na videohovor aspoň 15 minút pred samotným začiatkom kurzu. Počas realizácie kurzu v čase pre výuku (najneskôr 10 minút po začiatku, prestávky) nebudete mať s lektorom čas riešiť vážne technické problémy (časté závažné problémy sú: nefunkčnosť softwaru, nefunkčnosť kamery, zlá kvalita videoprenosu, či audiohovoru, nízka rýchlosť internetu, či technické problémy s počítačom alebo nastavenia počítača).

Žiadame vás, aby ste sa v online kurze neoberali o čas riešením technických problémov a pred realizáciou si online kurz, kameru, mikrofón a software dôkladne  vyskúšali. S každým účastníkom sa prvý krát pred online kurzom spojí technik našej spoločnosti a spoločne otestujeme a všetko pripravíme, aby vás počas výuky nič nevyrušovalo.

IT kalendár kurzov

Čo si treba priniesť so sebou na kurz?

Nič! Na úspešné absolvovanie kurzu je potrebná iba Vaša účasť a pozornosť. Počítače, software a kompletne zariadené učebne už čakajú na Vás spolu s materiálmi, prezentáciami či písacími potrebami.

Ak si prajete absolvovať kurz na svojom počítači / notebooku / iMacu alebo Macbooku, uistite sa pred kurzom, či máte nainštalovaný potrebný aktuálny software a požadované licencie. Na kurze nebude priestor pomáhať Vám s inštaláciou a konfiguráciou Vášho počítača. Ak, tak cez prestávku alebo bezprostredne po kurze.

IT kurzy - príbeh

Stravovanie a občerstvenie

Pre účastníkov kurzov je zabezpečené počas denných, večerných a víkenových kurzov bezplatné občerstvenie v podobe čerstvej kávy, rôznych čajov, chladenej vody a čajového pečiva.

Možnosti stravovania sú v okolí – Jedáleň ALDA (www.aldajedalen.sk), Reštaurácia Beseda (www.restauracia-beseda.sk), jedáleň v mäsiarstve Jurišta na Trnavskom mýte, rôzne jedálne v Tržnici, prípadne v nákupnom centre Centrál. Bezprostredne pred budovou školiaceho strediska sa nachádza reštaurácia 73 (www.sedemtrojka.sk), s ktorou máme dohodnuté pre našich účastníkov výhodnejšie ceny denného menu. Po predložení lístka s logom našej spoločnosti, ktorý dostanete na požiadanie od lektora alebo v informačnej kancelárii je cena denného menu 4,80 € namiesto klasickej ceny. Prípadne si pozrite podrobnejšie informácie k stravovaniu.

Počas kurzov je pre Vás v našich priestoroch pripravená aj pestrá ponuka bufetového automatu s balenými bagetami, nealko nápojmi a cukrovinkami, či slanými maškrtami. Myslíme na Váš komfort, a preto máte k dispozícii niečo „pod zub“ počas denného, večerného alebo víkendového kurzu priamo u nás v školiacom stredisku.

Stravovanie

Doprava autom:

Na Kominársku ulicu sa dá odbočiť autom z oboch smerov. Aj smerom z Rače, aj smerom z Račianskeho mýta. Ak pôjdete z Rače, je to posledná možná odbočka doľava cez električkovú trať pred Račianskym mýtom. Ak pôjdete z Vazovovej ulice, prejdete cez Račianske mýto a zabočíte doprava na prvej odbočke.

Parkovať sa dá u nás kdekoľvek na Kominárskej ulici (cez deň spoplatnená rezidenčná zóna) alebo prejdete cez Kominársku ulicu až na jej koniec a zaparkovať môžete na veľkom parkovisku starej železnice. Tam budú voľné miesta určite.

Parkovanie v IT LEARNING

Doprava MHD:

Zástavka Račianske mýto: http://imhd.sk/ba/cestovny-poriadok/zastavka/2463/Racianske-myto
Autobusy: 21, 25, 39, 59, 61, 63, 74
Trolejbusy: 201, 204, 209, 210
Električky: 3, 7
Zástavka Trnavské mýto: http://imhd.sk/ba/cestovny-poriadok/zastavka/3327/Trnavske-myto
Autobusy: 39, 51, 53, 61, 63, 68, 74, 78, 151
Trolejbusy: 201, 204, 209
Električky: 4, 9

Električka
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave

Od 1.12. do vypredania (alebo do 18.12.) sú naše najobľúbenejšie IT kurzy z ponuky v 50% zľave. Marketing, grafika, programovanie, web stránky, či WordPress, Office a kancelária alebo servery, siete, či SQL, databázy a kurzy testovanie SW. Množstvo kurzov s certifikátom, ktoré si môžete zakúpiť dnes a absolvovať prezenčne alebo online kedykoľvek v roku 2022.