Vitajte v školiacom stredisku, kde pojem certifikát má naozaj váhu

Neodlučiteľnou súčasťou našich kurzov sú certifikáty. Hodnotné, uznávané a vystavované našim menom. Vystavované certifikovanou inštitúciou, ktorá má dlhoročnú tradíciu. Sme Silver Partnerom spoločnosti Microsoft a prinášame našim zákazníkom aj oficiálne celosvetovo uznávané vzdelávacie produkty MOC (Microsoft Official Course). Roky do vzdelávania dávame kvalitu a vzdelávame tisíce firiem po celom Slovensku. Veľké firmy, malé firmy, banky, poisťovne, telekomunikačných operátorov a iných. Veľké firmy nás veľmi dobre poznajú, naše certifikáty sa po rokoch stali zárukou kvality dobrých absolventov a vo väčšine prípadov aj záujemcov o prácu. Podľa slov našich absolventov sa naše certifikáty stali pozvánkou na pracovný pohovor.

Certifikáty sú samozrejmosťou po absolvovaní našich živých online kurzoch

 

Z referencií a hodnotení po kurzoch vyberáme, čo naši účastníci povedali o certifikátoch a práci:

Radka N. – Bratislava

Po materskej a rokoch sedenia doma som zistila, že vlastne na všetky pracovné miesta musím vedieť robiť s Exelom. Posielala som životopisy do väčších firiem, ale nikto mi neodpisoval a ani ma len nepozvali na pohovor. V IT Learningu som si spravila 3 kurzy Excel, pekne od základov. Kurzy super, skvelý prístup a prostredie, pán Lovecký bol skvelý lektor, ale čo je dôležitejšie, hneď po kurze som si ich pekne zaradila do životopisov. O pár dní mi volali, že videli, že mám spravené aj kurzy a že potrebujú hotového človeka. Neviem či to bola náhoda, ale týždeň po kurzoch som mala prácu 🙂 Pekný deň!

Mgr. Iveta Z. – Prešov

Bola som na jednom pohovore a personalista mi otvorene povedala, že na každé voľné pracovné miesto sa hlásia stovky ľudí. Bez rešpektu pracovných podmienok píšu aj tí, čo vôbec nič nevedia a sú pre pracovné miesto nepoužiteľní. Do životopisu si dnes ľudia píšu všeličo. Úprimne mi bolo povedané, že v tejto kope ľudí jednoducho zaniknem a preto ma nikde nevyberú ani nepozvú. Spravila som si kurzy a vzdelanie a predpoklady dokladám certifikátmi. Mám nie len reči a plný životopis „znalostí“, ale dokladám to hodnotným certifikátom. Tým sa zužuje výber a moje šance zvyšujú.  Mimo iného aj vďaka lektorovi p.Tomanovi problematiku MS Office ovládam a viac si verím na pohovoroch. Ďakujem.

Kateřina Z. – Česká republika

Kurz Photoshop I. a II. s panem Budayem byl pro mě jako začátečníka skvělý základ pro další práci. Všechny funkce jsme si mohli vyzkoušet na konktétních příkladech. Oceňuji také profesionální a trpelivý přístup pana Budaye k individuálním dotazům. IT LEARNING předčil má očekávání ve vztahu kvality, ceny, získaného certifikátu i celkového přístupu.

Ondrej N.

Asi to bude znieť smiešne, ale vždy som chcel robiť marketing. Chcel som sa niekde zamestnať v mediálke, aby som sa niečo naučil, ale nikde ma nechceli ani zadarmo 🙂 V starej práci som dal výpoveď a po doporučení známeho som v IT LEARNINGu dal asi 10 kurzov online marketingu. Na pohovor som „dorazil“ s 10-timi certifikámi, po kurzoch plný vedomostí a vďaka pánovi Hechtovi aj skúseností. Verte či nie, stáž som si vyberal JA a nemusel som nikoho prosiť. Okrem toho som ju mal aj platenú 🙂 Týmto pozdravujem celý tím IT LEARNING a už teraz sa teším na ďaľšie kurzy. PS: idem sa zapojiť aj do letnej súťaže 🙂

Cenník certifikátov:

  • vystavenie zlatého certifikátu po absolvovaní kurzu – bezplatne
  • vystavenie a zaslanie certifikátu emailom – bezplatne
  • kópia certifikátu o absolvovaní kurzu – 5,00 €
  • certifikát o absolvovaní kurzu v anglickom jazyku – 5,00 €
  • cena za skúšku / opravný termín skúšky v stanovených skupinových termínoch – 5,00 €
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave