Garancia spokojnosti – vrátenie peňazí

Spokojnosť s IT kurzami

Sme jediné školiace stredisko na Slovensku, ktoré Vám garantuje spokojnosť so vzdelávaním a navyše Vám ponúkame aj možnosť opakovať kurz zadarmo. Garancia spokojnosti u nás v IT LEARNING SLOVAKIA znamená, že Vám vrátime plnú sumu za počítačový kurz alebo vzdelávanie, pokiaľ nebudete s čímkoľvek spokojný. Áno, naozaj Vám garantujeme vrátenie plnej sumy za kurz, a to bez zbytočných otázok.

Ak Vám nebude vyhovovať lektor, nesadne Vám jeho spôsob výkladu, vyberiete si zlý kurz alebo tému, ktorá bude pre Vás príliš jednoduchá alebo naopak príliš zložitá, nebude sa Vám pozdávať počet účastníkov – proste kedykoľvek môžete využiť našu ponuku. Stačí, aby ste sa zdvihli počas kurzu zo svojho miesta a požiadali o vrátenie peňazí.

Ja vlastne môžem mať ukážku kurzu aj zadarmo, či nie?

Áno správne. Akýkoľvek kurz si tak môžete pozrieť úplne zadarmo. Uhradíte si miesto na kurze, prídete, posadíte sa a keď sa Vám nebude páčiť, odídete z kurzu a my Vám vrátime peniaze. Garantujeme Vám ale, že tak nebudete chcieť urobiť a vo väčšine prípadov, kedy sa nám zákazníci priznali, že prišli na kurz „zadarmo“, nakoniec na kurze aj ostali do konca a dokonca si objednali aj pokračovanie, pretože sa im kurz páčil a boli nadmieru spokojní.

Opakovanie kurzu - tiež u nás zadarmo

Garanciu spokojnosti a teda vrátenie peňazí za kurz, určite nebudete potrebovať, ale čo sa Vám hodí je opakovanie kurzu zadarmo. Ak teda budete spokojný, môžete si naše kurzy zadarmo zopakovať.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave