Tábory 2021 - aktuálne vypredané

Aktuálna informácia od UPSVaR pre nezamestnaných

kategória: novinka pridané: 7. septembra 2021

Program Kompas+ je opäť od Septembra 2021 spustený aj na naše prezenčné kurzy (bežné kurzy v učebniach).

Ak ste nezamestnaný a evidovaný na Úrade práce v Bratislavskom kraji máme pre vás skvelú správu. Podľa našich informácií Úrady práce v Bratislavskom kraji opätovne schvaľujú nové žiadosti na rekvalifikačné kurzy. Preplácanie našich kurzov v rámci programu Kompas+ je teda možné pre evidovaných na UPSVaR v rámci Bratislavského samosprávneho kraja.  Pre Bratislavský kraj je konečne možná aj bežná prezenčná forma kurzov v našich učebniach, pre evidovaných na UPSVaR mimo BA kraja je povolená forma iba ONLINE.

Predbežný termín ukončenia je 31.10.2021, preto sa s podaním žiadosti ponáhľajte.


Chcete sa vzdelávať? Máte čas navštevovať naše kurzy a považujete vzdelávanie, kurzy a rekvalifikáciu za podstatnú, aby ste si mohli nájsť novú alebo lepšiu prácu?

Nečakajte a neváhajte, máte jedinečnú príležitosť získať, či doplniť si vzdelanie, rekvalifikovať sa alebo sa u nás učiť iba zo záujmu, pretože máte na to čas, priestor a je tu táto možnosť.

Zavolajte nám a informujte sa o vašich možnostiach kedykoľvek od 9:00 do 16:30 hod. na telefónnom čísle 02/49 20 30 80 alebo nám napíšte na info@itlearning.sk, prípadne nám napíšte vpravo dolu cez kontaktný a chatovací formulár.