Power BI - naše nové kurzy na tvorbu interaktívnych reportov

Termín ukončenia je 20.3.2020 – Aktuálna informácia od ÚP pre nezamestnaných

kategória: novinka pridané: 12. februára 2020

Program Kompas+ opäť od Novembra 2019 spustený!

Ak ste nezamestnaný a evidovaný na Úrade práce v Bratislavskom kraji, máme pre Vás skvelú správu. Podľa našich informácií majú Úrady práce v Bratislavskom kraji nové finančné prostriedky. Preplácanie našich kurzov v rámci programu Kompas+ je teda možné pre evidovaných na UP v rámci Bratislavského samosprávneho kraja.

Predbežný termín ukončenia je 20.3.2020, alebo vyčerpanie rozpočtu, preto sa podaním žiadosti poponáhľajte.


Chcete sa vzdelávať? Máte čas navštevovať naše kurzy a považujete vzdelávanie, kurzy a rekvalifikáciu za podstatnú, aby ste si mohli nájsť novú alebo lepšiu prácu?

Nečakajte a neváhajte, máte jedinečnú príležitosť získať, či doplniť si vzdelanie, rekvalifikovať sa alebo sa u nás učiť iba zo záujmu, pretože máte na to čas, priestor a je tu táto možnosť.

Zavolajte nám a informujte sa o vašich možnostiach kedykoľvek od 9:00 do 16:30 hod. na telefónnom čísle 02/49 20 30 80 alebo nám napíšte na info@itlearning.sk, prípadne nám napíšte vpravo dolu cez kontaktný a chatovací formulár.


Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.