Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video PowePoint – Ako zmeniť veľkosť súboru pptx. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

PowePoint – Ako zmeniť veľkosť súboru pptx

PowePoint – Ako zmeniť veľkosť súboru pptx

Kategória
MS Office,
Štítky, témy
PowerPoint velkost suboru pptx
Autor videokurzu
Ladislav Šipeky
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

V tomto videu ukážeme ako zredukovať veľkosť prezentácie v PowerPoint-e. Pokúsime sa dostupnými nástrojmi PowerPoint zmenšiť prezentáciu s veľkosťou 30 MB na menšiu. Prečo?
Veľkosť prezentácie ovplyvňuje to ako sa s prezentáciou pracuje – pomaly sa načítava, čo spomaľuje samotný prechod snímok, pomaly sa kopíruje, a nedá sa ani pohodlne poslať v prílohe e-mailu.

Najčastejším dôvodom enormnej veľkosti prezentácie bývajú veľmi kvalitné fotografie. Bývajú v kvalite, ktorá ďaleko presahuje potreby prezentácie. Ako ich zmenšiť a na čo pritom dať pozor, sa dozviete v našom videu.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Microsoft PowerPoint II. - Technicky a graficky dokonalá prezentácia a pokročilé možnosti programu
Pripadajú vám vaše prezentácie fádne a tuctové? Radi by ste zanechali dojem už prvou snímkou prezentácie? Potrebujete použiť video alebo audio ukážku počas prezentácie? Tak kurz Microsoft…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
PowerPoint velkost suboru pptx :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave