VideoClass – zakúpenie a predĺženie prístupu

Na platforme VideoClass nájdete bohatý výber našich autorských videokurzov na preopakovanie tém z absolvovaných kurzov, ale aj na témy a oblasti, ktoré sa do kurzov „nezmestili“. Tieto videokurzy pravidelne pribúdajú a tvoria ich naši lektori.

Bezplatný prístup majú absolventi našich kurzov až 60 dní po kurze (alebo s balíkom PLUS k zakúpenému kurzu až 365 dní). Platné pre objednávky od 01.01.2024.

Po tomto termíne, a teda po 60 dňoch od kurzu si môžete objednať a zakúpiť buď ďalší kurz – alebo si môžete VideoClass predĺžiť a zakúpiť tak prístup.

Objednať a predĺžiť si prístup je možný iba pre našich zákazníkov, a teda pre absolventov kurzov od roku 2007 – neakceptujeme objednávku od nového zákazníka. Pri objednávke a predĺžení VideoClass je nutné predložiť email, ktorý ste použili pri prezenčnej listine alebo pri objednávke kurzu.

Cena predĺženia VideoClass:

  • Jednorazovo: 49€ / rok / jedného používateľa – ak bol váš posledný absolvovaný kurz do jedného roka.
  • Jednorazovo: 99€ / rok / jedného používateľa – ak bol váš posledný absolvovaný kurz pred viac ako jedným rokom.

Ceny sú uvedené bez 20% DPH a platné od 01.12.2023.

Výhody predĺženia VideoClass

Nové videokurzy stále pribúdajú, naši lektori pridávajú stále nové témy a nahrávajú aj videokurzy pri zmenách v programoch, či vydávajú update videá.

Videokurzy nahrávajú naši lektori, ktorých poznáte z kurzu, takže sa môžete stále vzdelávať od lektorov, ktorým budete zaručene rozumieť – učte sa od nich nielen na kurze, ale aj po kurze.

Vo výhodnej cene ročného predplatného máte prístup až na rok, a to k všetkým video kurzom – nebudeme vás obmedzovať, kedy sa prihlásite, kedy sa budete vzdelávať, opakovať alebo si môžete naštudovať aj nové témy mimo vášho absolvovaného kurzu.

Objednávka predĺženia VideoClass

Pri objednávke prosím uveďte váš email, ktorý overíme ako účastníka alebo objednávateľa kurzu a formu prístupu – či na rok, alebo prístup navždy. Ak si prajete fakturovať VideoClass na firmu, uveďte aj fakturačné údaje.

Posledné video kurzy vo VideoClass

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave