Novinka - Grafický kurz - ako upravovať obrázky (nielen) pre web

Vynovený YouTube marketing kurz

kategória: novinka pridané: 2. septembra 2020

Do našej ponuky kurzov pribudol nový kurz z oblasti digitálneho marketingu – YouTube marketing a platená video reklama na YouTube. Pôvodné kurzy YouTube marketingu z ponuky odstránime, pretože sú neaktuálne, postupne ich nahradíme novými kurzami. Novinku bude prednášať náš špecialista na online marketing, lektor Peter Hechr, ktorý je aj autorom kurzu.

YouTube marketing I. – zakladáme a spravujeme video kanál, stratégia a platená video reklama cez Google Ads

youtube

Kurz YouTube Marketing I. je určený pre začiatočníkov v oblasti YouTube marketingu. Jeho obsah je vhodný aj pre mierne pokročilých, ktorí už majú svoj YouTube kanál, alebo spravujú firemný YouTube kanál a chcú ho posunúť na vyššiu úroveň. Na kurze sa dozviete nielen to, ako môžete YouTube najlepšie využívať pri svojom podnikaní, ale spoločne s lektorom prejdete tiež prvé kroky, ktoré potrebujete urobiť, aby ste svoj kanál rýchle a úspešne naštartovali. Uvidíte krok po kroku, ako si správne založiť a nastaviť YouTube kanál tak, aby ste ho mali perfektne pripravený na štart.


od 24.10. prechádzame na živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu.