Kurzy pre firmy cez úrad práce

Pozrite si vytorené práce „našich“ detí na letných počítačových táboroch

kategória: novinka pridané: 9. apríla 2018

Tábor malý režisér

Cieľom denného tábora je vzbudiť v deťoch a mladých záujem o video nielen z pohľadu natáčania, ale aj jeho editácie a ďalšieho spracovania. Každé dieťa sa stane na chvíľku hercom, režisérom a scenáristom a samé sa rozhodne, v čom sa z celého filmového štábu najviac „našlo“ a čo ho bude prípadne baviť aj v budúcnosti.

Tábor malý webdesignér

Cieľom tohto tábora je rozvíjať záujmy v oblasti webdesignu a tvorby webstránok, naučiť deti vnímať internet ako informačné médium, ktorého súčasťou môže byť aj ich webstránka. Súčasne rozvíjať aj ich záujem v oblasti fotografovania a grafiky, čím sa zároveň rozvíja detská kreativita a predstavivosť . Podchytiť a rozvíjať talent dieťaťa je dôležité už v mladom veku, aby nadobudlo pocit, že počítač je primárne určený na prácu a nie na hranie.

Tábor programátor webstránok – 10 až 18 rokov

Cieľom denného tábora je rozvíjať počiatočný záujem detí o vytváranie webových stránok, v dôsledku čoho sa u nich zároveň rozvíja myslenie pri programovaní a kreativita pri tvorbe grafiky. Rozvíjať a podchytiť talent dieťaťa v niektorej z oblastí programovania a grafiky je dôležité už v mladom veku z dôvodu jeho ďalšieho rozvíjania nadobudnutých znalostí a vedomostí v širšom rozmere (ďalšie programovacie jazyky, grafické programy a pod…)

Tábor grafik a designér – 10 až 18 rokov

Má dieťa rado počítačovú grafiku a fotky? Počas tohoto počítačového tábora prenikne do tajov digitálnej fotografie a počítačovej grafiky. Naučí sa správne používať digitálny fotoaparát, nastavovať  jeho rôzne parametre a po nafotení super fotiek sa pustí do ich spracúvania v profesionálnom grafickom editore Adobe Photoshop. Áno, čítate dobre. Na tábore budeme spoločne upravovať fotky v tomto profesionálnom grafickom editore.
Naučí sa používať jeho rôzne nástroje na úpravu a retušovanie fotografií, bude vedieť vytvárať vlastnú grafiku, kresliť návrhy webstránok, vizitiek, plagátov, letákov, katalógov … no proste spravíme z neho kreatívneho grafika. Na svojej najbližšej oslave narodenín bude mať také pozvánky, aké ešte nikto nikdy nevidel.
Na tábore bude k dispozícii aj profesionálna digitálna zrkadlovka NIKON, Cannon a Olympus s profi objektívmi a farebná tlačiareň pre tlač výtvorov detí.
Počas tohto tábora chodíme aj von, v blízkosti budovy fotíme, hráme rôzne hry a keď budú rodičia súhlasiť a bude priať aj počasie, pôjdeme aj na výlet na Železnú studničku, do lesa na celodenný výlet plný zábavy a fotenia.

Tábor malý programátor – 10 až 18 rokov

V tomto počítačovom tábore sa učia deti vytvárať programy pre operačný systém Windows. Preniknú do tajov programovacích nástrojov, naučia sa správne vytvárať programy a používať pri tom profesionálne nástroje. Programujeme v Microsoft Visual Basic, naučíme sa ho inštalovať a spúšťať, ukážeme si, ako je možné na ňom programovať aj doma. Oboznámime sa so základnými princípmi tvorby aplikácií, naučíme sa čo sú to premenné, cykly, podmienky a naprogramujeme niekoľko vlastných programov a jednoduchých hier. Deti uvidia, že programovanie je sranda a zábava.

Toto je Replika Pc. Bolo to vytvorené vo Visual Studio. Dúfam že sa vám to bude páčiť 🙂

Toto je Replika Pc. Bolo to vytvorené vo Visual Studio. Dúfam že sa vám to bude páčiť 🙂

Tento program ti ukáže koľko už žiješ, koľko si toho zažil a ešte veľa iného. Vyrobil som ho vo Visual Studio 2015.

Zaujali vás práce detí?

Neváhajte s objednávkou, pretože každý rok sa naše tábory vypredávajú o čosi skôr ako rok predtým. Na leto 2018 máme k dispozícii spolu zhruba 130 voľných miest. Leto 2017 sa vypredalo pred koncom mája.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave