Nové a vylepšené kurzy Raketového Copywritingu

Partnerujeme aj tento rok Živé Račko, ktoré už čoskoro rozhýbe všetky vekové kategórie!

kategória: informácia pridané: 7. septembra 2022

Sme partnerom skvelého podujatia, ktoré sa koná doslova – pár metrov od našich priestorov – na Račku. V sobotu 10. septembra 2022 sa bude v známom parku v Bratislave na Račianskom mýte konať v poradí už tretí ročník festivalu Živé Račko. Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenie kapiel ako Tolstoys, Kapre, Modré hory a aj pravý rock and roll v podaní The Rockin‘ Balls.

Viac informácií o podujatí:

Neodmysliteľnou súčasťou festivalu sú rôzne diskusie, workshopy, neziskové organizácie, nabitý detský program a výborný street food. Živé Račko jednoducho miluje pomáhať a dávať priestor aj rôznym projektom, ktoré pomáhajú ľuďom bez rozdielu. Na festivale nájdete OZ Odyseus, Ľudia-ľudom, Projekt 18 a mnoho ďalšieho.

V spolupráci s OZ Vagus sa bude robiť zbierka na pomoc ľuďom, ktorí prišli o svoj domov. Potešia sa aj všetci milovníci bicyklov, pretože na Živom Račku bude opäť možnosť si dať zadarmo skontrolovať stav bicykla vďaka pojazdnému servisu od CykloDoktora, ktorý priamo na mieste urobí malé opravy.

Cyklokoalícia privezie svoje zaujímavé rikše a kargo bicykle, na ktorých sa návštevníci budú môcť zadarmo povoziť a program budú mať i pre deti.

Deti

Detskí návštevníci sa môžu tešiť na Divadlo Na hojdačke s predstavením Posledný dinosaurus, na pesničkové predstavenie s motívom známej detskej rozprávky Ľadové kráľovstvo, ako aj na show od profesionálneho bublinára, ktorá jednoducho ohúri. Okrem programu na pódiu bude súčasťou detskej zóny aj kreatívna časť, kde s deťmi budú tvoriť šikovné lektorky z Ateliéru Ladon.

Pri ďalšom stanovisku budú pripravené na dotvorenie krásne drevené kolieska s dobročinným podtónom, a napokon bude pre deti pripravený aj materiál na vlastnoručnú výrobu parádnych odznakov.

Ďalšou zaujímavosťou bude aj samotný repertoár kapiel.

Návštevníci sa môžu tešiť na unikátne prevedenie tvorby Mekyho Žbirku, v podaní nadaných detí zo Základnej umeleckej školy Miloša Ruppeldta, a navyše každá kapela venuje jednu svoju pieseň Mekymu Žbirkovi. Živé Račko chce jednoducho uctiť jedinečného hudobníka, ktorý si na lavičke na Račianskom mýte vybrnkával akordy a pospevoval pesničky. Park na Račianskom mýte je symbol Mekyho Žbirku.

Tešíme sa na vás, pretože tam budeme aj my. Čím viac budete tancovať a zabávať sa, tým lepšie ?

Linky a viac informácií:

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/28761024945445
FB ŽR: https://www.facebook.com/ziveracko
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ziveracko/

Veľké poďakovanie patrí aj ostatným partnerom podujatia, bez ktorých by nás čakali náročné dni a zorganizovanie niečoho tak úžasného by vlastne nebolo ani možné.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave