VideoClass novinky na apríl 2024

Praktický kurz, zameraný na strih videa v ponuke

kategória: informácia pridané: 19. júla 2023

Dlhodobo zápasíme s vašou požiadavkou, mať v ponuke kurz zameraný na tvorbu, reps. strih a editáciu videa. V tom by nebol problém, ale väčšina programov je platených a tie zadarmo za nič nestoja. Máme, ale pre vás riešenie. Kurz programu Davinci Resolve, ktorý aj napriek tomu, že je zadarmo dokáže nie lenže konkurovať, ale v mnohom preskočí svojich platených kolegov, ako napríklad Adobe Premier. Tento kurz sme nastavili  pre začiatočníkov a jediné čo budete pre zvládnutie programu a kurzu potrebovať je chuť a vedieť, aké videá chcete tvoriť a strihať.

DaVinci Resolve sa osvedčil ako bezplatná alternatíva na prácu s videom k Premiere Pro, či After Efects. Firma – výrobca Blackmagic Design tak ponúka program pre Windows, Mac, ale aj Linux s úplne novou strihovou stránkou, zameranou na príležitostných, rodinných, profesionálnych, ale aj Youtuberov – hlavne pre tých a všetkých, ktorí potrebujú pracovať rýchlo a efektívne.

O čom bude kurz?

Naučíme sa čo to o videu, základy natáčania a povieme si niečo o tvorbe videa, ale tento kurz bude hlavne o jeho spracúvaní. Povieme si dôležité informácie o formátoch, importe videí a fotiek, kde si stiahneme hudbu a ako sa používa pracovné prostredie v programe Davinci Resolve. Ďalej princíp strihu, formát strihu, prechody a prácu so zvukom a hlavne s viacerými stopami – videami. Ukážeme si základné efekty a prácu s textom. Ako video dofarbiť, či retušovať? Ako z nekvalitného záberu spraviť ostrejší? Ako video stabilizovať, jednoducho všetko vás naučíme na to, aby ste vedeli tvoriť videá hodné profíka a to všetko za 2 dni.

Pozrite si detail kurzu, popis, učebnú osnovu a lektora

DaVinci Resolve - Editácia, postprodukcia a strihanie videa profesionálne a pre začiatočníkov
Dokonalé a dobre vyzerajúce video nie je o tom, čím ste ho natáčali – ale o tom, ako je natočené a ako je postrihané. Marketingové videá, reklamy, videá z dovoleniek, osláv, či krátke…
Viac informácií


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave