Aktuálne informácie ohľadom realizácie IT kurzov a opatrenia COVID19

Novinka pre web programátorov v ponuke – Vue.JS

kategória: novinka pridané: 14. septembra 2019

Ak ste už počuli o pojmoch ako React, Angular, Vue, ES6, Web Components, Frontend Development, alebo sa s nimi stretávate v dobre platených pracovných ponukách, ale neviete dosť dobre, čo sa za týmito pojmami skrýva, prípadne sa vám zatiaľ nepodarilo ponoriť sa do tejto problematiky dosť hlboko na to, aby ste sa do nej zapojili, toto školenie je určené práve pre vás.

Kurz Programovanie moderných Web aplikácií vo Vue.js základy moderného vývoja a web komponenty vznikal na základe potrieb praxe a obsahu viac ako dvadsiatich kníh s rokom vydania 2018 a 2019, ktoré tvoria odporúčanú literatúru ku kurzu. Obsahuje viac ako dvadsať príkladov, ktoré si účastníci budú klonovať z GITu a odnesú so sebou.
Kurz vznikal pol roka spoluprácou našich lektorov a praktikov. Neverejne sme ho odskúšali na testovacej skupine s veľmi dobrými odozvami. 

Kurz pripravovali naši interní lektori Vlado a Marek Ladický a Marekov kolega z praxe Viliam Tencer. Majú s touto technológiou bohaté a reálne skúsenosti nielen z dvoch väčších aplikácií vytvorených technológiu školenou na kurze (jedna z nich je už nasadená v produkcii, druhá je v pokročilom štádiu a pracujú v súčasnosti na jej dokončení).

Tento profesionálny kurz je určený pre záujemcov, ktorí majú základy HTML, CSS a JavaScript a chcú sa vo vývoji webov dostať na novú úroveň.  Prinesie vám profit v pracovnej oblasti alebo tiež vašim súkromným projektom.
Naučíme vás vytvoriť si vlastnú webovú aplikáciu efektívnym spôsobom a položíme silné základy pre to, aby ste vedeli, ako sa dá vytvoriť komplexná web-aplikácia rýchlejšie ako staršími postupmi tvorby webov.

Chcete sa vzdelávať a ušetriť? Darujeme vám kupón na 10 € na vašu prvú objednávku - na online kurzy alebo prezenčné. Stačí sa prihlásiť e-mailom na odber noviniek a pošleme vám aj zľavový kód.  A nezabúdajte - ak nebudete s kurzom spokojný - môžete ho bezplatne opakovať, alebo vám vrátime peniaze. U nás nič neriskujete a navyše teraz môžete ušetriť.

 

Loading