Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

Novinka pre web programátorov v ponuke – Vue.JS

kategória: novinka pridané: 14. septembra 2019

Ak ste už počuli o pojmoch ako React, Angular, Vue, ES6, Web Components, Frontend Development, alebo sa s nimi stretávate v dobre platených pracovných ponukách, ale neviete dosť dobre, čo sa za týmito pojmami skrýva, prípadne sa vám zatiaľ nepodarilo ponoriť sa do tejto problematiky dosť hlboko na to, aby ste sa do nej zapojili, toto školenie je určené práve pre vás.

Kurz Programovanie moderných Web aplikácií vo Vue.js základy moderného vývoja a web komponenty vznikal na základe potrieb praxe a obsahu viac ako dvadsiatich kníh s rokom vydania 2018 a 2019, ktoré tvoria odporúčanú literatúru ku kurzu. Obsahuje viac ako dvadsať príkladov, ktoré si účastníci budú klonovať z GITu a odnesú so sebou.
Kurz vznikal pol roka spoluprácou našich lektorov a praktikov. Neverejne sme ho odskúšali na testovacej skupine s veľmi dobrými odozvami. 

Kurz pripravovali naši interní lektori Vlado a Marek Ladický a Marekov kolega z praxe Viliam Tencer. Majú s touto technológiou bohaté a reálne skúsenosti nielen z dvoch väčších aplikácií vytvorených technológiu školenou na kurze (jedna z nich je už nasadená v produkcii, druhá je v pokročilom štádiu a pracujú v súčasnosti na jej dokončení).

Tento profesionálny kurz je určený pre záujemcov, ktorí majú základy HTML, CSS a JavaScript a chcú sa vo vývoji webov dostať na novú úroveň.  Prinesie vám profit v pracovnej oblasti alebo tiež vašim súkromným projektom.
Naučíme vás vytvoriť si vlastnú webovú aplikáciu efektívnym spôsobom a položíme silné základy pre to, aby ste vedeli, ako sa dá vytvoriť komplexná web-aplikácia rýchlejšie ako staršími postupmi tvorby webov.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave