Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

Nebaví ťa už robiť nadčasy? Buď rýchlejší vďaka Excelu!

kategória: akcia pridané: 23. mája 2018

„Minule sme chceli ísť s priateľmi na pohárik, vychutnať si májový podvečer na teraske pubu. Lenže šéf mi dal v ten deň spracovať prehľad predaja za posledný kvartál a ja som sa s tým morila až do večera. 14 stĺpcov, 17 000 riadkov. Výpočty, súčty, priemery, odchýlky. Kamarát mi poradil používať podmienené formátovanie, že to budem mať za chvíľku hotové. Lenže ja neviem robiť s podmieneným formátovaním!“ hovorí Sandra. A nie je v tom sama.

Riešenie? Prihláste na kurz Excel II. Ak nie ste začiatočník, zvládate tabuľky, grafy, bežné vzorce, bude to pre vás to pravé. Naučíte sa pracovať rýchlejšie, pretože existuje množstvo drobných tipov, skratiek, o ktorých sa tu dozviete a ktoré dokážu ušetriť niekoľko minút roboty! Každá!

Počas 2-dňového kurzu sa váš poznámkový zošit zaplní množstvom jednoduchých trikov i dôležitých postupov. A naučíte sa samozrejme pracovať aj s podmieneným formátovaním. A vytvárať kontingenčné tabuľky. A využívať vzorce a funkcie, o ktorých ste doteraz ani netušili. Keď sa kvalitný obsah skĺbi s výborným lektorom, ako je to v IT Learning, máte vyhraté. A už nebudete musieť do noci vysedávať nad prehľadom predaja za posledný kvartál. Teraz v máji máme navyše 20% zľavy. Prihláste sa hneď, kým sú ešte voľné miesta.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave