VideoClass novinky na apríl 2024

Našich 12 rokov na trhu a ako nás dobehla korona

kategória: novinka pridané: 30. apríla 2020

náš rok 2020

Rok 2019 bol najlepší v našej histórii. Ďakujeme. Vyprodukovali sme vyše 6500 osobokurzov a za celý rok sme mali reklamácii toľko, že by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky. Skvelý rok vystriedal nový rok 2020 a ten sa skvele rozbehol. Mali sme pocit, že nás ani našich zákazníkov za vzdelávaním nič nezastaví. Až na jednu vec. Koronu.

Nervózne sledujúc už od januára situáciu v Číne, neskôr i v Európe, sme všetci vedeli, že bude zle. Len sme nevedeli kedy. Od začiatku marca sme nastavili vo firme prísne hygienické opatrenia a merali ľuďom teploty pred kurzami aj napriek občasnému neporozumeniu. Malé zakašľanie účastníka v učebni počas kurzu sme riešili okamžitým „odprevadením“ za dvere učebne. Boli sme ako na ihlách a napätá situácia by sa dala krájať. Téma koronavírusu bola číslo jedna na chodbách, v učebniach, aj v našich kanceláriách.

živé online kurzy

Nedalo sa čakať so založenými rukami a keďže naši lektori sú aj odborníci s praktickými skúsenosťami, pustili sme sa opäť do práce. Jeden míting, hlavy dokopy a padlo rozhodnutie. Rozhodli sme sa robiť online kurzy. Zostalo nám „len“ vymyslieť ako, pretože sme si stanovili cieľ a heslo – “keď to celé skonči, nesmieme sa hanbiť”. Rozhodli sme sa robiť skupinové online živé kurzy.

 

Kvôli efektívnosti sme si podelili úlohy medzi špecializované skupiny. A tak sme mali systém za pár dní vymyslený, hotový, a tiež súvisiacu zmenu webstránky, termínov, ponuku kurzov pre online kurzy, grafiku, technické riešenie, taktiež elektronické materiály, preškolenie zamestnancov, súvisiace videohovory, virtuálnu učebňu ako aj texty a reklamy a marketing … proste na úspešný štart bolo všetko pripravené.

Tak ako pred dvanástimi rokmi, aj tento raz. Za týždeň od rozhodnutia sme realizovali náš prvý živý online kurz.

Zvládli sme to rýchlo, profesionálne a hlavne sami. Chceme poskytovať kvalitné vzdelávanie a to sa nám podľa všetkého aj darí. Prvé recenzie a hodnotenia sú skvelé a tak zvažujeme, že keď sa o pár týždňov, či mesiacov znova otvoria naše učebne, budeme ponúkať popri bežných kurzoch naďalej aj naše online živé kurzy. Prinesieme výuku rovnakého štandardu a kvality priamo do vašej obývačky či kancelárie.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave