Otvárame možnosť zakúpiť si VideoClass pre všetkých zákazníkov

Koniec výhovorkám – vzdelávať sa môžete, nech ste kdekoľvek

kategória: informácia pridané: 20. januára 2021

Určite to poznáte. Dnes nepôjdem (napríklad behať):

 • pretože prší, sneží, je príliš teplo…
 • pretože nemám čo na seba, nemám vhodnú obuv…
 • pretože sa necítim dobre, som unavený…
 • pretože mám iné super výhovorky…

Viete koľko krát ste nás za posledné roky „zabili“ otázkou – „a kde sú tie kurzy? Jáj,… v Bratislave, no to ja mám ku vám ďaleko.“
V IT vzdelávaní – a hlavne dnes – však výhovorky neobstoja. A to ani v období karantény. Je tu totiž možnosť online vzdelávania – živých online kurzov.

Že nemáte webkameru? Nemáte mikrofón? Nemáte reproduktory? Nemáte počítač? Zjavne však máte kopec super výhovoriek tak ako ja pri behaní. V IT vzdelávaní však výhovorky neobstoja. Existuje totiž možnosť online vzdelávania. A hoci sa opakujem (v škole nás učili, že jedna z možností prízvukovania je opakovanie), rád to napíšem ešte raz.
V IT vzdelávaní výhovorky neobstoja. Existuje možnosť online vzdelávania. Ak máte dobré výhovorky, čítajte ďalej…

Pripravili sme pre vás špeciálne na obdobie karantény možnosť vzdelávať sa online.
Technicky máme všetko vyriešené. AJ za vás. Posúďte sami.

 • Máte počítač, notebook? Super, väčšina notebookov má všetko potrebné už integrované v sebe. Poďme na to, nič vám nebráni absolvovať živé online kurzy.
 • Nemáte žiadny počítač?
  V prípade, že nemáte počítač, môžete školenie sledovať cez svoj inteligentný telefón (smartfón – ten pravdepodobne máte, nie?) alebo aj tablet. Je to síce málo šikovné, pretože nebudete môcť pracovať zároveň s lektorom, ale budete môcť sledovať jeho prácu a aj s ním komunikovať – pýtať sa a dostávať odpovede. Školenie bude mať formu prezentácie prispôsobenú vašim otázkam.
 • Máte počítač s webkamerou, mikrofónom a reproduktormi? Super, budete v spojení, uvidíte sa navzájom s lektorom a budete sa aj počuť, tak isto ako pri bežných kurzoch.
 • Máte počítač bez webkamery, mikrofónu, či reproduktorov?
  Napriek chýbajúcim zariadeniam sa školenia budete vedieť plnohodnotne zúčastniť. Na svojom počítači budete pracovať zároveň s lektorom, pretože ho vďaka programu uvidíte. Lektor bude môcť vašu prácu priebežne sledovať a poskytne vám spätnú väzbu. Pre hlasovú komunikáciu môžete použiť váš telefón alebo môžete s lektorom komunikovať cez chat.

Výhody živých online kurzov

 • školenie je určite v malých skupinkách alebo individuálne, a teda budete mať garantovaný individuálny prístup a veľa priestoru pre vaše otázky,
 • kvôli online školeniu nemusíte cestovať a kurz absolvujete v pohodlí domova, prípadne vašej kancelárie,
 • dátum, čas a tému si môžete dohodnúť podľa svojich predstáv – môžete si vybrať z veľkého množstva termínov.

Každá ďalšia alternatíva vám dáva viac komfortu, ako si vychutnať naše živé online kurzy.

Máme vyriešenú aj možnosť, ak potrebujete zlepšiť svoju zručnosť v programe, ktorý nemáte na svojom počítači nainštalovaný. Pre podrobnosti sa stačí informovať či už e-mailom na info@itlearning.sk, alebo telefonicky: 02 / 49 20 30 80 alebo si pozrite ponuku našich kurzov, vyberte si a objednajte si.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave