Nové a vylepšené kurzy Raketového Copywritingu

Dve horúce novinky – strážny pes a tábory otvorené

kategória: informácia pridané: 3. marca 2020

Tak čo, ako ste prežili zimu? Priatelia, už sa nám konečne zjarnieva. Naše plánovacie oddelenie kurzov, tím lektorov a programátorov tvrdo pracovali a tak sme celú zimu okrem učenia makali na nových kurzoch, táboroch a jednej skvelej funkcii nášho webu. Poďme na to, zbehnite si čo dôležité je u nás nové, pretože z diaľky môžete mať pocit, že iba učíme a učíme a učíme – ale tej práce je „troška viac“.

Okamžité informovanie o článkoch a novinkách – nový strážny pes

Náš strážny pes je pripravený vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani, či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár sekúnd vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. Samozrejmosťou je aj to, že sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Tak čo, ideme na to?

Tip: Už vám od nás nikdy nič neunikne.

Nové termíny denných letných počítačových táborov pre deti 2020

Aj toto leto sme pre deti pripravili sériu obľúbených počítačových táborov. Je to už náš 12. ročník. Pre deti od 7 do 18 rokov sme aj tento rok pripravili obľúbené tábory a vynovili táborové webstránky. Novinka pre rok 2020: Zahoď tablet a skamaráť sa s počítačom a práca s Microsoft Office pre najmenších kamarátov.

Tip: Využite zľavu 10,00 € s DPH z ceny tábora v prípade, že ste v roku 2018 alebo 2019 absolvovali u nás akýkoľvek kurz, tábor alebo na jeden termín tábora prihlásite aspoň 2 účastníkov.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave