Počítačový kurz Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365

Počítačový kurz Microsoft 365
MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365

Najvýhodnejší termín
Mgr. Michal Dobšovič Najlepší termín kurzu denný kurz
03.06.2024
denný kurz v Bratislave
prednáša: Mgr. Michal Dobšovič
Zľava 5%
Nová cena: 998,93 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (4)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
1 051,50 € bez DPH
1 261,80 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 4
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
až 5%
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz je oficiálnym kurzom spoločnosti Microsoft pod číslom MS-101T00-A a slúži ako príprava na oficiálny Microsoft test MS-101 Microsoft 365 Mobility and Security. Test MS-101 aj spoločne s testom MS-100 slúžia na získanie oficiálnej Microsoft certifikácie Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrátor Expert.
O kurze:
Tento kurz pokrýva tri hlavné oblasti podnikovej administrácie Microsoft 365 – správa bezpečnosti v Microsoft 365, správa politík súladu v Microsoft 365 a správu zariadení v Microsoft 365. V správe bezpečnosti zistíte, aké sú rôzne možnosti vonkajších hrozieb a únikov informácií, ktorým dnes organizácie čelia. Naučíte sa ako používať nástroje Microsoft Secure Score a Azure Active Directory Identity Protection na adresovanie týchto hrozieb. Naučíte sa ako spravovať bezpečnostné služby Microsoft 365 v rátane ochrany Exchange online a použitia nástrojov ATP, Safe attachments a Safe Links. V neposlednom rade získate prehľad o rôznych možnostiach monitorovania stavu bezpečnosti. Potom prejdete z bezpečnostných služieb na prevenciu a získavanie informácií o potenciálnych hrozbách. Konkrétne ide o nástroje Security Dashboard a Advanced Threat Analytics, ktoré vám umožnia zostať o krok napred pred akýmikoľvek bezpečnostnými narušeniami. Po tom čo nastavíte všetky komponenty bezpečnosti sa pozriete na kľúčové komponenty správy politík súladu v Microsoft 365. Tieto začínajú prehľadom všetkých kľúčových aspektov kontroly údajov v rátane archivácie a retencie údajov, správy prístupov k informáciam, nástroja S/MIME, šifrovania správ v Office 365, a prevencie straty údajov (nástoj DLP). Ponoríte sa hlbšie do archivovania a retencie údajov s konkrétnym dôrazom na správu registratúrnych záznamov v SharePoint, archivovania a retencie v Exchange a tvorbu retenčných politík v nástroji Security and Compliance Center. Po tom ako ste pochopili základné aspekty kontroly údajov sa pozriete na to ako ich prakticky implementovať. Konkrétne implementácie sa budú zaoberať vytváraním etických hraníc v Exchange online, vytváranie DPL politík z šablón ako aj politík vlastných, a vytváraním DPL politík na ochranu dokumentov. Potom sa zameriate na správu kontroly údajov ako ochrana obsahu e-mailových správ, riešenie problémov s retenčnými politikami ako aj riešenie problémov s citlivými informáciami. Naučíte sa ako implementovať Azure Information Protection a Windows Information Protection. Záver druhej časti je venovaný správe vyhľadávania pomocou Security and Compliance Center, Audit logov, a nástroja Advanced eDiscovery. Záver kurzu je venovaný hĺbkovému prehľadu správy zariadení. Začnete plánovaním rôznych aspektov správy zariadení v rátane prípravy Windows 10 zariadení na spoločnú správu (koncept Co-management). Naučíte sa ako prejsť z nástroja Configuration Manager na nástroj Intune, a predstavíme vám nástroje Microsoft Store for Business a Mobile Application Management. Po tom čo absolvujete plánovanie sa presuniete na implementáciu správy zariadení, a to hlavne stratégie nasadenia Windows 10. Naučíte sa ako implementovať Windows autopilot, Windows Analytics, a Mobile device Managment (MDM). Pomocou MDM sa naučíte registrovať rôzne zariadenia, a konfigurovať politiky súladu pre konkrétne zariadenia.
Profil účastníka:
Tento kurz je určený pre osoby ktoré ašpirujú na pozíciu Microsoft 365 administrátora a majú ukončenú niektorú so základných Microsoft 365 certifikačných ciest. Účastníci kurzu by mali mať skúsenosti s administráciou firemných prostredí, sieťovaním a mali by mať aspoň základný prehľad o infraštruktúrnych službách ako DNS a Active Directory. Odporúčame aspoň 1-ročné skúsenosti so správou prostredia Microsoft Windows Server, znalosť skriptovacieho jazyka PowerShell je výhodou, nie však nutnosťou. Pri tomto kurze sa odporúča mať taktiež skúsenosti so správou niektorej zo služieb Microsoft 365.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Oficiálna elektronická príručka ku kurzu od spoločnosti Microsoft v cene 440,- EUR je zahrnutá v cene kurzu.
používaná verzia software: Praktické cvičenia sa robia v on-line prostredí Microsoft Azure a Microsoft 365.
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Zľavnený garantovaný termín, -5%

denný
03.06. - 07.06.
od pondelka v Bratislave
Mgr. Michal Dobšovič Mgr. Michal Dobšovič
viac
998,93 €
1 198,72 € s DPH
Zľavnený garantovaný termín, -5%

denný
03.06. - 07.06.
od pondelka živý online kurz
Mgr. Michal Dobšovič Mgr. Michal Dobšovič
viac
998,93 €
1 198,72 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Otvorený termín

denný
23.09. - 27.09.
od pondelka v Bratislave
1 051,50 €
1 261,80 € s DPH
Otvorený termín

denný
23.09. - 27.09.
od pondelka živý online kurz
1 051,50 €
1 261,80 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365 si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365 sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365 sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365 vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365

Modul 1: Úvod do bezpečnostných metrík Microsoft 365

 • Vektory ohrozenia a úniky údajov
 • Bezpečnostné riešenia v Microsoft 365
 • Úvod do nástroja Security Score
 • Úvod do Azure Active Directory Identity Protection

Modul 2: Správa bezpečnostných služieb v Microsoft 365

 • Úvod ochrany Exchange online
 • Úvod do nástroja Advanced Threat Protection
 • Správa Safe Attachements
 • Správa Safe Links
 • Monitorovanie a tvorba reportov

Modul 3: Praktické cvičenie – Správa bezpečnostných služieb v Microsoft 365

 • Úvod do praktického cvičenia 
 • Správa bezpečnostných služieb v Microsoft 365

Modul 4: Bezpečnostný koncept Threat Intelligence v Microsoft 365

 • Predstavenie bezpečnostného konceptu Threat Intelligence v Microsoft 365
 • Použitie nástroja Security Dashboard
 • Konfigurácia platformy Advanced Threat Analytics
 • Implementácia bezpečnosti vlastných cloudových aplikácií

Modul 5: Praktické cvičenie – Implementácia výstražných oznámení

 • Príprava politík pre výstrahy

Modul 6: Úvod do kontroly údajov v Microsoft 365

 • Úvod do archivácie v Microsoft 365
 • Úvod do retencie informácií v Microsoft 365
 • Predstavenie funkcionality na správu bezpečnosti informácií (Information Rights Management – IRM)
 • Predstavenie rozšírenia Secure Multipurpose Internet Mail Extension (S/MIME)
 • Úvod do šifrovania správ v Office 365
 • Predstavenie funkcionality na prevenciu straty údajov (Data Loss Prevention)

Modul 7: Praktické cvičenie – Implementácia šifrovania správ a IRM

 • Konfigurácia šifrovania správ v Office 365

Modul 8: Archivovanie a retencia v Office 365

 • Deklarácia záznamov na mieste nástrojom In Place record Management v  SharePoint
 • Archivácia a retencia v Exchange
 • Retenčné politiky v SCC

Modul 9: Praktické cvičenie – Implementácia archivácie a retencie

 • Implementácia archivácie a retencie

Modul 10: Implementácia kontroly údajov v Microsoft 365 Intelligence

 • Plánovanie potrieb organizácie v oblasti bezpečnosti a politík súladu
 • Vytváranie etických hraníc v Exchange Online
 • Vytvorenie jednoduchej DLP politiky použitím šablóny
 • Vytvorenie vlastnej DPL politiky
 • Vytvorenie DPL politiky na ochranu dokumentov
 • Práca s nápoveďou politík Policy tips

Modul 11: Praktické cvičenie - Implementácia DPL Politík

 • Implementácia DPL politík

Modul 12: Správa kontroly údajov v Microsoft 365

 • Správa retencie v E-mailoch
 • Riešenie problémov s kontrolou údajov
 • Implementácia Azure Information Protection (AIP)
 • Implementácia pokročilých funkcií v AIP
 • Implementácia Windows Information Protection (WIP)

Modul 13: Praktické cvičenie – Implementácia AIP a WIP

 • Implementácia AIP a WIP

Modul 14: Správa vyhľadávania a prieskumu

 • Vyhľadávanie obsahu v nástroji Security and Compliance Center
 • Prieskum logov auditu
 • Správa Advanced eDiscovery

Modul 15: Praktické cvičenie - Správa vyhľadávania a prieskumu

 • Správa vyhľadávania a prieskumu

Modul 16: Plánovanie správy zariadení

 • Predstavenie konceptu spoločnej správy (Co-management)
 • Príprava Windows 10 zariadení pre spoločnú správu
 • Prechod z nástroja Configuriation Manager na nástroj Intune
 • Predstavenie nástroja Microsoft Store for Business
 • Plánovanie správy mobilných aplikácií

Modul 17: Praktické cvičenie - Implementácia Microsoft Store for Business

 • Implementácia Microsoft Store for Business

Modul 18: Plánovanie stratégie nasadenia Windows 10

 • Scenáre nasadenia Windows 10
 • Implementácia a správa funkcie Windows Autopilot
 • Plánovanie stratégie aktivovania predplatného Windows 10
 • Riešenie chýb pri Windows 10 upgrade
 • Predstavenie Windows Analytics

Modul 19: Implementácia správy mobilných zariadení

 • Plánovanie správy mobilných zariadení
 • Nasadenie správy mobilných zariadení
 • Registrácia zariadenia do MDM
 • Správa politík súladu v zariadení

Modul 20: Praktické cvičenie – Správa zariadení v Intune

 • Správa zariadení v Intune

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Absolvent kurzu získa zručnosti v nasledovných oblastiach: • Bezpečnostné metriky v Microsoft 365 • Bezpečnostné služby v Microsoft 365 • Threat Intelligence v Microsoft 365 • Kontrola údajov v Microsoft 365 • Archivácia a retencia v Microsoft 365 • Kontrola údajov v Microsoft 365 Intelligence • Vyhľadávanie a prieskum • Správa zariadení • Stratégie nasadenia Windows 10 • Správa mobilných zariadení

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,65% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,43% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365 a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Microsoft 365 - MOC MS-101: Bezpečnosť a správa zariadení v Microsoft 365, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave