Čertovsky dobrý program na Mikuláša u nás

Čertovsky dobrý program na Mikuláša 6.12.

Presne na Mikuláša, teda 6.12.2018 sa v našej pobočke v Bratislave bude konať už tradične naša Mikulášska akcia. Prijmite naše pozvanie a zastavte sa u nás na kus reči. Aj tento rok sme si pripravili pre vás a vaše ratolesti bohatý program, sladkosti a občerstvenie. Každoročne sa tu stretávajú v tomto termíne spoločne naši lektori a zamestnanci, ich deti, naši zákazníci – priatelia vzdelávania, kurzov a panuje tu dobrá a uvoľnená atmosféra. Tento rok sme miesto živého Mikuláša (nemal voľný termín) zohnali prekvapenie v podobe profesionálneho karikaturistu, ktorý sa nám bude venovať a keď máte veľký zmysel pre zábavu (tak ako my), môžete sa nechať (samozrejme zadarmo) zvečniť. 

Ďakujeme za účasť, pozrite si fotogalériu z Mikulášskej akcie 6.12.2018

6 dôvodov prečo prísť

My v IT LEARNING milujeme vzdelávanie a dobré tradície. Chceme sa vám takýmto príjemným stretnutím poďakovať za skvelý rok plný nových vedomostí. Preto sa na vás tešíme v našich priestoroch v Bratislave. Áno – presne tam, kde ste boli alebo možno raz pôjdete na kurz. Pozrite si, čo sme si pre vás pripravili.

6.12.2018 od 17:00 do 20:00 hod.

Úhrada čertovských zľavnených kurzov

Určite ste zaznamenali, že ako každý rok, tak aj tento rok sme mali v ponuke čertovské poukazy na naše kurzy. Bolo ich 399 a mali sa predávať práve do 6.12. Naša každoročná tradícia bola v tento deň ich dopredávať. Tento rok sa ale predali za 11 dní do posledného a tak sa predaj čertovských poukazov zmenil na ich deň vyzdvihnutia. Ak teda máte objednávku takéhoto poukazu, môžete si ju prísť ku nám za sprievodu programu uhradiť. Ak ste čertovskú akciu nestihli a máte záujem – zastavte sa osobne aj tak, budete veľmi milo prekvapení z nášho prístupu 🙂

Karikatúra miesto Mikuláša

Mikuláš nemal voľný termín a vôbec… tento pán je už dosť veľké klišé a tak sme sa tento rok rozhodli, že program trošku spestríme. Pozvali sme profesionálneho karikaturistu, ktorému trvá pár minút a ste zvečnení v skvelej podobe na papieri. Bude sa nám všetkým venovať a kto sa dokáže 4 minútky nehýbať, môže sa nechať nakresliť. Karikaturista bude s nami celú dobu a môžete teda využiť bezplatne jeho služby. No čo poviete, lepšie než Mikuláš, že  🙂 ?

Darčeky pre Vás a pre deti

Pre každého, kto má čertovskú objednávku (objednaný alebo zaplatený poukaz) sú pripravené skvelé malé darčeky vo forme čertovských tričiek a powerbaniek, ktoré sa budú rozdávať do posledného kusu. Máme pripravených 100 ks z každého. Pre deti sú pripravené čokolády a sladkosti.

Konzultácie a poradenstvo od odborníkov 

Množstvo našich lektorov bude aj tento rok pripravených na zodpovedanie vašich otázok nie len ku kurzom. Je to skvelé, že ich spoznáte a môžete sa v neformálnej atmosfére dozvedieť nové možnosti a porozprávať sa o čomkoľvek. Už teraz sa na vás tešíme a chceme, aby ste videli, že aj oni sú len ľudia, ale s obrovským nasedením a chuťou učiť a vzdelávať.

Bohaté občerstvenie

Čo by to bolo za predvianočný večierok bez poriadnych chlebíčkov a kapustnice. O luxusné občerstvenie a malý gastronomický zázrak pre vás sa aj tento rok postará rakúska pekáreň ANKER. Nebude chýbať ani nealko, či dobré vínko.

Zdobenie vianočného stromčeka

Tradične už niekoľko rokov chceme priniesť atmosféru Vianoc aj do našich priestorov. Od 6.12. stojí u nás vždy živý ozdobený stromček, ktorý nám pripomína čaro Vianoc až do nového roka. Stromček budeme na Mikuláša spoločne stavať a zdobiť. Veľmi sa na to tešíme. V januári pozametáme popadané ihličie a letí z balkóna. Nie, samozrejme posledná veta okrem toho ihličia bol vtip. Stromček odnesieme do ZOO v Bratislave, ako stravu pre opice.

Kde sa bude to bude konať

Miesto konania:

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.
Kominárska 2, 4 (za Račianskym mýtom)
831 04 Bratislava

Čas a dátum:
6.12.2018 od 17:00 do 20:00 hod.

Pre koho je večierok určený:
Predovšetkým pre našich zákazníkov, pre budúcich zákazníkov, majiteľov čertovských poukazov, ale vítaní sú vlastne všetci fanúšikovia kvalitného vzdelávania.

tešíme sa na Vás