Dlho očakávaná novinka v ponuke - WordPress pre marketérov

Anketa learning & Development Awards – lektor roka 2020

kategória: informácia pridané: 2. marca 2020

Aj tento rok sme s hrdosťou podporili anketu lektor roka. Je to kategória ankety Learning & Development Awards, ktorej cieľom je poukázať a oceniť pozitívne prínosy, ktoré poskytuje náročná práca lektorov celej spoločnosti. Za lektora sa považuje každý, kto aktívne vykonáva predmetnú lektorskú činnosť, teda je považovaný za odborníka v oblasti vzdelávania dospelých a vykonáva prax v oblasti soft skills vzdelávania na Slovensku. Vďaka odbornému poradenstvu, ktoré lektori poskytujú, je množstvo ich klientov schopných nájsť uspokojenie v ich pracovnom aj osobnom živote a osobnostne napredovať. Okrem už spomínaných vplyvov lektorskej práce, je úlohou lektora taktiež ovplyvniť správanie svojich klientov spoločensky žiadúcim smerom.

Práca na rozvoji iných ľudí nie je jednoduchá, no o to krajšie sú jej výsledky. Sme hrdí na to, že sme sa opäť mohli stať partnerom ankety Learning & Development Awards a spoločne oceniť profesionálov v oblasti vzdelávania a rozvoja za ich úprimný záujem o druhých a dobre odvedenú prácu.

Gratulujeme víťazom a ďakujeme v mene celej komunity za kvalitu, ktorú prinášajú do oblasti vzdelávania dospelých.


Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.