VideoClass novinky na apríl 2024

Aktualizovaný vylepšený kurz Photoshop III – webdizajn

kategória: novinka pridané: 19. septembra 2023

Naše kurzy Photoshopu venované použitiu Photoshopu pri návrhoch web-stránok a základom webdizajnu sa tešia už roky obľube. Od ich vzniku sú nimi potešené stovky ľudí. Na základe podnetov od vás, účastníkov a tiež zo strany lektorov sme sa rozhodli priniesť v nich aktuálnosť prednášaných vedomostí a väčšie množstvo praktických príkladov. Vieme, že požiadavky na web-dizajnérov sa menia nielen vizuálnymi trendmi, ale aj technológiami web-stránok. Naša reakcia je tu v podobe „prekopaného“ a vylepšeného kurzu.

Prinášame vám kurz vo vylepšenom aktuálnom obsahu

Kto bude kurz viesť? Webdizajnu sa v praxi venujú naši lektori a grafici Marianna Lutková, Marek Chrenko, Peter Hecht, Ján Tóth a najnovšie aj skúsený grafik Michal Harvánek. Všetci považujeme za dôležité, aby bol kurz webdizajnu pútavý, ľahko pochopiteľný …a predával. Lektori sú tieto ciele schopní naplniť a vy si odnesiete znalosti ako robiť úspešný webdizajn. A budete ho vedieť robiť taký, aby na vás programátori nenadávali.

Prečo sme kurz aktualizovali

Webdizajn nie je len o produktových fotkách alebo pekných ikonách. Schopný grafik nemusí vedieť predávať. Mal by však rozumieť marketingovej komunikácii, pretože web stránky predstavujú pre ich majiteľov predovšetkým ďalší komunikačný kanál, ktorým sa chcú predstaviť potenciálnym partnerom.

Naozaj dobrý grafik sa vie preto vžiť do situácie majiteľa webu, a súčasne je schopný vidieť web očami potenciálneho partnera. Tuší, aký vizuál partnera oslovuje, aký typ komunikácie je vhodný pre značku komunikujúceho. Veď ju sám vizuálne vytvára. Photoshop k tomu poskytuje efektívne nástroje, s ktorými sa na kurze zoznámite.

Súčasťou práce grafika v marketingu sú obaly výrobkov, sprievodné tlačené materiály, aj produktové fotografie. Aj bannery pre reklamu. Či už sa bude realizovať priamo na inzertnom mieste alebo prostredníctvom Google Ads, na FB, IG alebo inej sociálnej sieti. Aké správne rozmery majú mať bannery pre reklamné siete a ako ich vytvárať vo Photoshope efektívne? Čo písať do bannerov a čo nie, koľko farieb a koľko textu môže banner obsahovať atď. Aj to je obsahom kurzu, spolu so skúsenosťami lektorov a trikmi z praxe.

Preto vznikol upravený kurz, ktorý z predchádzajúcej podoby prevzal asi 30-40 % obsahu. Vo veľkom pribudla tvorba bannerov, ktoré vytvárate vo Photoshope spolu s lektorom z podkladov. Nová osnova odráža moderné trendy, reaguje na potreby súčasného webdizajnu, požiadaviek modernej komunikácie s návštevníkmi webov. Či už ide o web – vizitku, portál, alebo e-shop.

Kurz Photoshop III venovaný dizajnu na webe a online reklame si môžete objednať samostatne, alebo aj vo zvýhodnenom balíku:

Adobe Photoshop III. pre web a marketing - grafika pre online reklamu a sociálne siete
Grafika je súčasťou predaja a marketingu. Vlastne ... iba dobrá grafika! Photoshop už dávno nie je len nástroj na úpravu fotografií, ale kreatívny nástroj na výrobu, design a tvorbu.…
Viac informácií
Balík Adobe Photoshop profesionál - Photoshop I., II., III. - od základov až po webdesign a kreatívu
Kto by nepoznal Photoshop?! Profesionálny grafický program a editor, ktorý je vstupnou bránou do sveta grafiky. Photoshop je určený nielen na úpravu fotografií, ale aj na ich editáciu a…
Viac informácií
Grafik a DTP špecialista - počítačová grafika od základov až po pokročilé možnosti
Kreslite, navrhujte, upravujte, editujte a buďte kreatívny. A to všetko možno už zajtra na našom komplexnom balíku kurzov grafik a DTP špecialista. Ak o grafike neviete vôbec nič, alebo…
Viac informácií

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave