Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

S nami sa nikdy NEVYBIJETE + Powerbank ku kurzom zadarmo

kategória: akcia pridané: 26. októbra 2015

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 05.01.2016.

 

Vážení zákazníci,
Už roky Vám „lejeme IT informácie“, v ponuke máme stovky kurzov a dnes už desaťtisíce spokojných zákazníkov. Naša ponuka neobsahuje síce tisíce kurzov, ani nemáme najširšiu ponuku na trhu a to z jednoduchého dôvodu – učíme Vás to, čo presne potrebujete. Naša ponuka má rádovo niečo cez 200 kurzov, ktoré sú aktuálne už celých 8 rokov.
Zdá sa byť v našej ponuke roky kurz nečinný a máte pocit, že čaká na Vás ? Nie!
Naše kurzy neustále prerábame, prerábame prezentácie a učebné osnovy, reflektujeme aktuálne témy či už v grafike, počítačových sieťach alebo Exceli, marketing alebo webstránky, servery, Linuxy, databázy … IT sa rýchlo mení, neustále novinky nás nútia kurzy prerábať, naše kurzy stále reflektujú aktuálne témy. Tým pádom sú kurzy stále aktuálne s tými najaktuálnejšími témami a učíme Vás to, čo naozaj potrebujete, pretože vieme, že v oblasti vzdelávania sa potrebujete na nás jednoducho spoľahnúť.
“ S vedomosťami od nás sa niky nevybijete“

Vážení zákazníci,

Už roky Vám „do hláv lejeme IT informácie“, v ponuke máme stovky kurzov a dnes už desaťtisíce spokojných zákazníkov. Naša ponuka síce neobsahuje tisíce kurzov, ani nemáme najširšiu ponuku na trhu, ale je to z jednoduchého dôvodu – učíme Vás to, čo presne potrebujete. Naša ponuka má rádovo niečo cez 200 kurzov, ktoré sú aktuálne už celých 8 rokov.

Zdá sa byť v našej ponuke roky kurz nečinný a máte pocit, že čaká na Vás ? Nie!

Naše kurzy neustále prerábame, prerábame prezentácie a učebné osnovy, reflektujeme aktuálne témy či už v grafike, počítačových sieťach alebo Exceli, marketingu alebo tvorby webstránok, serverov, Linuxov, databáz…
Sféra IT sa rýchlo mení, neustále novinky nás nútia kurzy prerábať, naše kurzy stále reflektujú aktuálne témy. Tým pádom sú kurzy stále aktuálne s tými najaktuálnejšími témami a učíme Vás to, čo naozaj potrebujete, pretože vieme, že v oblasti vzdelávania sa potrebujete na nás jednoducho spoľahnúť.

„S vedomosťami od nás sa niky nevybijete!“

Darček ku kurzom do konca roka 2015 pre každého

Akcia platí pre prvých 200 zákazníkov, a teda do rozdania všetkých cien alebo do odvolania. Cena kurzov je uvedená s DPH a platí pre samoplatiacich zákazníkov, teda firmy a fyzické osoby. Cena platí aj pre zľavnené kurzy a teda aj pre viacero kurzov z Last Minute ponuky. Powerbanky je nutné si vyzdvihnúť osobne pri nástupe na kurz alebo pri úhrade kurzu bez vyzvania.

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave