Vyskúšajte naše kurzy zadarmo (hľadáme testerov našich IT kurzov)

Nový kurz Pokročilé webstránky Responzívny webdizajn so zľavou 20%

kategória: novinka pridané: 8. júna 2015

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 26.07.2015.

Vážení zákazníci,

Po dlhých prípravách sme pre Vás konečne pripravili očakávaný IT kurz Pokročilé webstránky – Responzívny webdizajn. Časovosť kurzu sme nastavili na 2 dni, kurz obsahuje množstvo zaujímavých cvičení.

Anotácia kurzu: Pokročilé webstránky – Responzívny webdizajn

Kurz responzívneho web dizajnu je učený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť tvoriť moderné web stránky, alebo šablóny web stránok pre rôzne CMS systémy, podľa najnovších trendov.

Responzívny, iným slovom „prispôsobivý“ web dizajn však nie len akýmsi módnym trendom. Vďaka Google, ktorý na mobilných zariadeniach vo vyhľadávaní začal uprednostňovať responzívne web stránky, sa stala prakticky povinným štandardom. Responzivitou je myslená schopnosť web stránky prispôsobiť sa zobrazeniu na malej obrazovke, napríklad na mobile, alebo na tablete. Takýto prístup na web stránky má totiž rastúcu tendenciu. Dá sa dokonca povedať, že na mobilných zariadeniach si prezeráme web stránky častejšie, ako na stolných počítačoch, či notebookoch. A tomuto trendu je nutné sa prispôsobiť, takže je najvyšší čas aby ste či už ako začínajúci web dizajnér, alebo web dizajnér so skúsenosťami, od dnes začali tvoriť iba responzívne web stránky.

Na tomto kurze sa naučíte v prvom rade pochopiť princíp responzívneho web dizajnu, povieme si rozdiely medzi mobilnými verziami web stránok a web stránkami „3 v 1“ a napokon ako ich vytvárať pomocou HTML5 a CSS3. Účastníci kurzu musia mať vstupné vedomosti na úrovni našich kurzov tvorba web stránok HTML I. a HTML II., ideálne rozumieť HTML5 a CSS3 a JavaScript-u, ale nie je to nevyhnutnou podmienkou.

 

Kurz otvárame v úvodnom dennom termíne so zľavou 20%.

Počítačový kurz Pokročilé webstránky - Responzívny webdizajn Kurz Pokročilé webstránky – Responzívny webdizajn

Denný termín: 23.-24.07.2015 (od 09:00 do 15:00 hod.)

Pôvodná cena kurzu : 149,00 € bez DPH

Zvýhodnená cena: 119,00 € bez DPH

Poskytnutá zľava vo výške -20%

Viac informácií o kurze nájedete na: Kurz Pokročilé webstránky – Responzívny webdesign

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave