Testovanie kurzu Adobe After Effects I. - Hollywood na počkanie pre začiatočníkov

Nový kurz internetový marketing už v pondelok 30.6

kategória: novinka pridané: 8. júla 2014

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 31.12.2014.

Píše sa rok 2014 a naše kurzy internetového marketingu alebo ak chcete online marketing sa tešia veľkej obľube. Tieto kurzy sme začali robiť pred piatimi rokmi a absolvovalo ich spolu ich vyše 500 ľudí. Neustály prílev noviniek, rýchlo sa meniaci slovenský internetový trh a trendy v marketingu sa samozrejme odzrkadlili aj na našich kurzoch. Vieme, že ísť si kúpiť knihu za pár eur je určite lacnejšie ako kurz a mnohý z Vás vkladajú do našich kurzov dôveru v ich absolútnu aktuálnosť. Preto naše osnovy meníme na pravidelnej báze a veľakrát dopĺňame informácie do prezentácií a to čo už nie je zaujímavé alebo neplatí, jednoducho z prezentácií mažeme aby sme Vás nezatažovali niečím, čo dnes nie je aktuálne.

Lektor týchto kurzov, pán Peter Hecht je denne v praxi, pretože okrem marketingu v našej spoločnosti pomáha s internetovým marketingom rôznym firmám, vyrába grafiku a webstránky a pomáha s navrhovaním PPC kampaní, ale aj dozerá na správnu realizáciu. Tieto kurzy sú jeho dielom a nie obsahom rôznych kníh ako to býva zvykom u konkurencie.

Učebná osnova kurzu Internet marketing pre začiatočníkov prešla zmenami a dnes dokončil úplne novú prezentáciu, ktorá reflektuje aj časté problémy a otázky účastníkov týchto kurzov. Na vyše 40 snímkach a často aj 6 hodinovým výkladom sa dozviete všetko, čo vo svete online reklamy budete potrebovať na štart vedieť. Inovujeme pre Vašu spokojnosť a tak sa a aj tento pondelok 30.6.2014 môžete za zvýhodnenú cenu prihlásiť na kurz Internetového marketingu pre začiatočníkov.

Počítačový kurz Internet marketing I. - reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov Internet marketing I. – reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov
obtiažnosť: začiatočník
1 deň 99,00 €
LAST MINUTE od 59,40 €

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave