Nové a vylepšené kurzy Raketového Copywritingu

Kurz HTML 5 a CSS3 opäť so zľavou

kategória: zlava pridané: 2. apríla 2014

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 01.05.2014.

Vážení zákazníci,

Využite zľavu 40% na IT kurz HTML5 + CSS3. Časovosť kurzu sme nastavili až na 3 dni, pretože kurz obsahuje množstvo zaujímavých cvičení. Ak teda programujete webstránky, využívate jazyky ako HTML 4.01 alebo xHTML alebo máte skúsenosti so základmi tvorby webstránok a chceli by ste sa naučiť niečo nové a niečo viac, je tento kurz pre Vás viac ako vhodný.

 

Počítačový kurz Tvorba webstránok III. - HTML5 + CSS3 Tvorba webstránok III. – HTML5 + CSS3
obtiažnosť: mierne pokročilý
3 dni 149,00 €
LAST MINUTE od 89,40 €

 

Anotácia a popis kurzu:

Webhosting ku kurzu zadarmo

Webové aplikácie a HTML jazyk si od svojho vzniku prešiel rôznymi verziami. Web prešiel dlhý kus cesty, rôznymi formami a verziami. Za posledných pár rokov sa ale zmenil asi najviac. Verzie XHTML, dynamické HTML, fantastický CSS jazyk, ktorý podporuje viac grafických a animačných efektov, ako niektoré grafické editory robia práve z tejto technológie – HTML + CSS, kde neexistujú prakticky žiadne prekážky pri tvorbe a programovaní. Posledná verzia jazyka HTML, ktorej „odklepnutie“ na definitívny štandard pod názvom HTML sa blíži a väčšina príkazov, tagov a vlastností sa meniť už nebude.

Praktický kurz HTML5 a CSS3 je určený všetkým záujemcom, ktorí dobre poznajú HTML jazyk vo verzii 4.01 alebo xHTML a webové aplikácie alebo stránky už tvoria. Kurz je pre všetkých, ktorí chcú svoje webstránky alebo webstránky pre iných tvoriť tak, ako sa na rok 2013 patrí. Väčšina prehliadačov je už na tento štandard roky pripravená, preto nie je dôvod čakať, ale začať inovovať už dnes.

Na kurze HTML5 a CSS3 sa dozviete formou praktických a teoretických príkladov a vysvetlení všetko, čo budete pre svoje moderné webstránky potrebovať. Všetky hlavné zmeny, novinky, vylepšenia, práca s multimédiom, JavaScriptom, nový pohľad na dokument – toto všetko je obsahom moderného kurzu. Odporúčame teda priemernú znalosť HTML, CSS 1 a 2 a minimálne základy z JavaScriptu.

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave