VideoClass novinky na apríl 2024

Kurzy AdWords PPC reklama pre každého

kategória: akcia pridané: 1. augusta 2017

Vedeli ste, že v dnešnej dobe väčšina ľudí hľadá všetko na internete? Ruku na srdce, ako ste sa dostali k nám na naše stránky? Cez vyhľadávač alebo máte recept na dokonalé kurzy od známeho a “naťukali“ ste si www.itlearning.sk do prehliadača? Asi ten internet však … A kto už len dnes využíva dávno zaprášené katalógy, či zlaté alebo strieborné stánky. Google je s nami už pekných pár rokov a za ten čas sa dokázal dokonale aklimatizovať.

Reklama na internete v roku 2017 = reklama na Googli.

Nemusíte byť nadnárodná firma alebo mať obrovský e-shop na to aby ste využili potenciál internetu. Milióny zákazníkov čakajú na Vás a denne používajú práve Google. Prečo to nevyužiť… alebo ako to využiť ? Google už dlhodobo ponúka svoj reklamný systém, ktorému hovorí AdWords. Je to princíp PPC reklamy, čo znamená, že platíte až za kliknutie. Za zobrazovanie nič nedáte a taktiež nič nedáte za to keď to neskúsite.

Navrhovať takúto reklamu, lebo stojí veľa peňazí, pretože Vám to musí nastaviť agentúra alebo preto, že nie ste marketingový mág je hlúposť. Google AdWords je veľmi užívateľský príjemný systém, ktorý zvládne každý kto má záujem. Samozrejme, treba trocha teórie o výrazoch, spoznávať dobré a zlé kampane, vedieť nahodiť inzerát a troška vedieť písať, ale toto všetko Vás naučíme. Naše kurzy sú taktiež zamerané aj na praktické úlohy, na kurzoch sa pracuje za počítačmi a kampane, inzeráty, kľúčové slová sa riešia prakticky. Začnite inzerovať už dnes s pomocou našich kurzov.

 

A prečo nie kniha ? Literatúra, je fajn a my Vás nenútime učiť sa formou kurzov, ale treba zvažovať 2 veci. Môžete sa knihy pýtať, tak ako lektora ? Kniha napísaná v roku 2012, preložená v roku 2014 do českého alebo anglického jazyka je aktuálna ? Nie, už na 12-tej strane je obrázok, ktorý nie je aktuálny. Ak sa chcete IT učiť z kníh, musia byť výhradne zahraničné a veľmi aktuálne.

Referencia po kurze, fórum

Kto bude prednášať: Všetky kurzy internetového marketingu, okrem SEA prednáša Peter Hecht, lektor s 12 ročnou praxou a zároveň autor všetkého, čo na našich stránkach s pohľadu grafiky a textu vidíte. Dlhodobo má na starosti marketing a v mene spoločnosti spravuje množstvo kampaní pre iné spoločnosti. Vaše otázky sú vopred zodpovedané a o kreativitu taktiež nebude núdza. Ak máte otázky ku kurzu, prípadne sa neviete zaradiť pretože už nejaké PPC kampane v Google AdWords vediete, kľudne nás kontaktujte a vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu.

Ponuka kurzov na Google Adwords, PPC reklamu:

Počítačový kurz Tvorba úspešných PPC kampaní I. pre začiatočníkov (kurz Google AdWords I.) Tvorba úspešných PPC kampaní I. pre začiatočníkov (kurz Google AdWords I.) 1 deň
Počítačový kurz Tvorba úspešných PPC kampaní II. pre pokročilých (kurz Google AdWords II.) Tvorba úspešných PPC kampaní II. pre pokročilých (kurz Google AdWords II.) 1 deň
Počítačový kurz Tvorba úspešných PPC kampaní III. - reklamná sieť a remarketing (kurz Google AdWords III.) Tvorba úspešných PPC kampaní III. – reklamná sieť a remarketing (kurz Google AdWords III.) 1 deň
Praktická tvorba PPC kampaní v systéme Google AdWords 1 deň

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave