Power BI - naše nové kurzy na tvorbu interaktívnych reportov

Nová počítačová učebňa

kategória: novinka pridané: 25. februára 2014

Vážení zákazníci,

v rámci skvalitňovania našich služieb sme pre Vás od nového roku pripravili novú počítačovú učebňou s úplne novým, výkonnejším hardwarom. Nie, že by ostatné naše počítače boli staré, skôr naopak, ale na nových sa Vám bude lepšie pracovať. Samozrejmosťou sú aj nové klávesnice a myšky. V novej učebni je 9 nových počítačov s výbornými parametrami. Všetky majú procesory Intel 3,2 GHz, 8GB RAM a 160GB SSD disky, na ktorých nájdete operačné systémy Windows 7 a Windows 8.1.

Veríme, že táto naša nová posila bude aj pre Vás prínosom a že Vám aj takýmto spôsobom môže urýchliť čerpanie nových vedomostí u nás.

Spolu máme v Bratislave k dispozícii 6 počítačových učební, ktoré sú určené pre získanie Vašich nových IT znalostí.

Školiace stredisko IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

 

nová IT učebňa

 


Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.