Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

Kurz INTERNET MARKETING za bezkonkurečnú cenu 95€ bez DPH!!!!

kategória: zlava pridané: 15. apríla 2011

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 07.05.2012.

Internet sa v posledných rokoch stal jedno z najlepších miest pre rozvíjanie akýchkoľvek podnikateľských aktivít a zámerov. Desaťtisíce návštevníkov, stovky a tisíce ľudí hľadajúcich denne rôzne produkty a služby. Internetové vyhľadávače a katalógy pomaly vytláčajú z trhu “printovú” – tlačenú reklamu. Web stránka, ktorá sa vo výsledkoch nezobrazuje alebo má zlú štruktúru, užívateľ nenájde alebo odíde ku konkurencii.

Internet marketing sa preto v posledných rokoch stal neodmysliteľnou súčasťou marketingového oddelenia každej firmy a každej úspešnej web stránky – webového projektu. Mať technicky dokonalú a graficky atraktívnu webovú stránku dnes jednoducho nestačí. Dôležitá je návštevnosť web stránky a samozrejme aj jej obsah. Internet marketing a vhodná stratégia sa postará o prílev nových návštevníkov na stránky prispieva tak k zvyšovaniu ziskov firmy. Možností, ako zvyšovať návštevnosti, forma vhodnej reklamy, analýza konkurencie, kľúčových slov a všetky základné termíny s oblasti internet marketingu rieši práve tento úvodný kurz. Či už si web stránku spravíte sami, alebo Vám ju vytvorí špecializovaná firma, nezabúdajte, že mať iba web stránku stránku dnes jednoducho nestačí.

Prednášky sú zamerané na teóriu ale aj praktické cvičenia. Sú určené pre úplných začiatočníkov –aj neprogramátorov (HTML, CSS, PHP …) v oblasti internet marketingu, pre majiteľov jednoduchých web stránok ale aj pre ľudí, ktorí zvažujú podnikanie na internete a výrobou internetovej stránky alebo internetového obchodu. Kurz prináša aktuálny pohľad na problematiku podnikania na internete od úplných základov až po pokročilé možnosti internet marketingu.

Kurz Internet marketing I. – reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov

využite možnosť absolvovať seminár s aktuálnou zľavou.

miesto: Bratislava
termín: 06.05.2011
Zľava na termín: 4%, nová cena: 95,00 € bez DPH

viac informácií o kurze tu

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave