VideoClass novinky na apríl 2024

Chcete tvoriť profesionálne kreatívne letáky, bannery a marketingovú grafiku?

kategória: akcia pridané: 10. augusta 2018

Vlastníte firmu či webovú stránku alebo e-shop, poprípade spravujete na sociálnej sieti stránku či skupinu. Pracujete na pozícii marketing alebo sem tam potrebujete do firmy iba nejakú grafiku, leták, plagát, vyrobiť cenník, jedálny lístok alebo rýchlo vytvoriť plagát na Vašu najbližšiu akciu? Problémom ale je, že Vy a Photoshop ste si zrovna nepadli do oka, ešte sa nepoznáte alebo si uvedomujete, že nie ste kreatívny 🙁 Tak zdvihnete svoje mobilné zariadenie, kontaktujete grafika a objednáte si jeho služby. Pár dní počkáte, zaplatíte desiatky EUR a grafika je na svete, aj keď mnohokrát nie podľa Vašich predstáv. Je ale toto naozaj potrebné? Odpoveď je NIE! S našim kurzom „Moderná tvorba grafiky bez Photoshopu“  viac už nebudete ani čakať na grafiku ani za ňu platiť.

Zabudnite na grafika, zabudnite na to, že nie ste kreatívny a zabudnite na to, že nevlastníte Photoshop alebo s ním neviete pracovať.

Máme pre Vás ideálne riešenie. A navyše bezplatné.

Najviac času pri tvorbe grafiky zaberá práve vymýšľanie rozloženia obrázkov a textov, výber správnych obrázkov, farieb a kontrastov tak, aby samotná grafika vyjadrovala a poukazovala presne na cieľ, pre ktorý ste sa rozhodli grafiku vytvoriť alebo dať vytvoriť.

Na kurze budete pracovať s modernou webovou aplikáciou Canva, ktorá má svoje aplikácie aj pre tablet a telefón. Táto dokonalá webová aplikácia nepotrebuje žiadnu inštaláciu, nie je viazaná na operačný systém a je zdarma. Obsahuje viac ako milión obrázkov, tisíce kvalitných šablón pre rôzne kategórie, množstvo animovaných obrázkov, ikon a hlavne – nezačínate nový dokument s bielym papierom, ale máte milióny predlôh! Naučíte sa vytvárať grafiku a dokumenty, pracovať s grafmi, tvarmi, fotobankou, ale aj ako efektívne využiť jednotlivé nastavenia aplikácie a hlavne, ako hľadať a vkladať nové prvky. Práve tieto funkcie Vám umožnia stať sa zdatným grafikom a tvoriť elegantný a prehľadný dizajn akéhokoľvek formátu.

 

 

 

Vybrané hodnotenia od účastníkov

Boris D. – hodnotenie lektora: 100%

Nakolko som pracoval v Canve ako samouk, viacero funkcii som uz ovladal. Prednasajuceho pana Totha hodnotim najvyssim moznym ohodnotenim. Putavo prednasal a clovek mal pocit, ze to nie je len povinna jazda prednasajuceho, ale uprimny zaujem vysvetlit nam ucivo co najefektivnejsie.

Ján T. – hodnotenie lektora: 100%

Výborný kurz, doteraz som robil vo Photoshope, ale vidím, že mnohé veci sa dajú vďaka Canve robiť jednoduchšie, resp. rýchlejšie. Moderné a elegantné šablóny sú v programe jasné a aj úplný laik s trochou citu pre grafiku môže vytvárať po kurze pekné vizuály na rôzne použitie. Lektor uviedol množstvo skúseností z praxe a bolo vidno, že veciam okolo online marketingu rozumie. Praktické súvislosti sme viacerí ocenili. Dobre pripravená prezentácia aj napriek množstvu informácií neunavila. Zvolené tempo bolo na mieru. Len tak aj naďalej!

Silvia W. – hodnotenie lektora: 100%

Kurz splnil moje očakávania pre ktoré som naň prišla. A síce: Canva je ozaj jednoduchá, dá sa v nej vcelku rýchlo porobiť rôzne plagátiky, fb príspevky atď., navyše ma potešila a potvrdila mi, že je skutočne zvládnuteľná aj pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú predchádzajúce skúsenosti s grafickými programami. Ochotný reagovať na podnety od účastníkov, dobré tempo výučby navyše odvedené v dobrej nálade.

Katarína P. – hodnotenie lektora: 100%

Kurz ukazuje nove moznosti kreativneho spracovania , velmi dobre vysvetlene a podlozene inymi zdrojmi ktore su na tuto pracu uzitocne a casto aj bezplatne. Dobra schopnost vysvetlovat a tym ze sam pracuje v odbore sa rad podelil so svojimi osobnymi skusenostami co je dost napomocne pre cloveka ktory nepracuje v odbore alebo nema osobne skusenosti.

Spravíme z Vás grafika

Tento grafický kurz je určený pre grafických začiatočníkov, ale aj pokročilých, ktorí si chcú pri tvorbe ušetriť čas, čiže aj pre tých, ktorý vedia robiť dokonale vo Photoshope, ale chcú niekde zbierať inšpiráciu a šetriť čas. Nechcú začínať dokument s prázdnym plátnom, ale tisíce predlôh. Ukážeme si, nie len ako jednotlivé nástroje fungujú, ale aj ako čerpať inšpiráciu, vyberať správne farby a pretvárať šablóny do dokonalých grafických diel.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave