Dokladač tovaru / merchandiser - Kurzy pre dokladača tovaru - merchandisera

Práca Dokladač tovaru / merchandiser, poradenstvo pre pracovné ponuky Dokladač tovaru / merchandiser

Práca Dokladač tovaru / merchandiser, poradenstvo pre pracovné ponuky Dokladač tovaru / merchandiser
Tagy a kľúčové slová pre kurzy: excel, sap, outlook
Čo robí Dokladač tovaru / merchandiser ?

Dokladač tovaru, tiež známy ako merchandiser, je zodpovedný za zabezpečenie, aby produkty boli správne vystavené v predajni, čo zvyšuje ich predajnosť a dostupnosť pre zákazníkov. Hlavnou úlohou dokladača tovaru je udržiavať regály a predajné plochy čisté, upratané a dostatočne zásobené. Dokladač tovaru tiež monitoruje stav zásob, môže mať v náplni práce okrem vystavenia produktov na regále aj objednávanie chýbajúceho tovaru a pomoc pri inventúrach.


Hlavné pracovné povinnosti pre pracovnú pozíciu Dokladač tovaru / merchandiser

  • Dopĺňanie tovaru: Pravidelné dopĺňanie tovaru na regály a predajné plochy podľa potreby a predajných plánov.
  • Udržiavanie poriadku: Zabezpečenie, aby predajné plochy boli čisté, upratané a vizuálne príťažlivé pre zákazníkov.
  • Monitorovanie zásob: Sledovanie stavu zásob na predajných plochách a v sklade, objednávanie chýbajúceho tovaru.
  • Vytváranie displejov: Tvorba a úprava produktových displejov a výloh podľa aktuálnych marketingových kampaní a sezónnych akcií.
  • Inventúra: Pomoc pri pravidelných inventúrach a kontrolách zásob.
  • Komunikácia s tímom: Spolupráca s predajným tímom a manažmentom na zabezpečenie optimálneho usporiadania predajnej plochy a dostupnosti tovaru.

IT vedomosti, ktoré by mal vedieť a ovládať Dokladač tovaru / merchandiser

  • Nástroje na správu zásob: Microsoft Excel, SAP. Tieto nástroje umožňujú sledovanie stavu zásob a plánovanie dopĺňania tovaru.
  • Softvér na správu úloh: Trello, Asana. Používanie týchto nástrojov umožňuje efektívnu organizáciu a sledovanie úloh a projektov.
  • Nástroje na správu dokumentov: Google Drive, Microsoft OneDrive. Tieto nástroje umožňujú efektívne zdieľanie a správu dokumentov.
  • Komunikačné nástroje: Microsoft Outlook, Slack. Efektívna komunikácia s predajným tímom a manažmentom je kľúčová pre úspešné zvládnutie úloh.

Odporúčané kurzy pre pracovnú pozíciu Dokladač tovaru / merchandiser

Funkcionalitu pripravujeme, ak sa potrebujete poradiť ohľadom kurzov, môžete nás kontaktovať. Poradenstvo, objednávky a informácie: 02 / 49 20 30 80 alebo info@itlearning.sk
Všetky informácie uvedené na tejto stránke sú všeobecné a odporúčania nemožno brať ako záväzné, len ako informačné. Cieľom tejto podstránky je poradiť ohľadom pracovnej pozície pre správny výber kurzu, nie ponúkať prácu ani pracovné pozície. Každé zameranie kurzu, ako aj konkrétnu pozíciu, o ktorú má uchádzač záujem, je nutné si preveriť u potenciálneho zamestnávateľa, ktorý môže mať iné požiadavky na uchádzača, ako sú napísané na tejto podstránke. Nezodpovedáme za pravdivosť údajov a informácie môžu obsahovať chyby a nepresnosti. Kurzy uvedené na stránke sú uvedené ako odporúčania a nemusia sa zhodovať s konkrétnou pracovnou pozíciou.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave