Mám záujem o tento balík kurzov

Máte záujem o tento balík kurzov? Mali by ste vedieť, že tento balík kurzov a školení je zložený z množstva našich krátkodobých (1- až 3-dňových) kurzov. Za zvýhodnenú cenu si môžete tieto kurzy objednať do balíka a vzdelávať sa.

Pred objednaním však potrebujeme nastaviť termíny kurzov a štart tohto balíka, pretože v balíku je možné začať viacerými kurzami. Ku všetkým čiastkovým kurzom máme samozrejme termíny, ale chceme Vám ich nastaviť individuálne.

TIP pre Vás: do balíka môžeme ešte nejaké kurzy pridať alebo z neho nejaké kurzy alebo školenia odobrať, aby bol presne podľa Vašich predstáv a aby ste tak mohli aj ušetriť. Zľava je však kalkulovaná na počet a typy kurzov, preto v prípade, že balíka budeme kurzy odoberať, bude sa zľava upravovať.

Začať musíme termínmi kurzov

Či už Vám absolvovanie kurzov ponáhľa, alebo si ho chcete rozložiť na dlhšie obdobie, alebo máte záujem iba o večerné termíny a denné Vám nevyhovujú  – chceme Vám nastaviť termíny kurzov individuálne. Zostavíme a pošleme Vám individuálny štúdijný plán kurzov spolu s termínmi, ktoré Vám budú maximálne vyhovovať.

Nezáväzná objednávka balíka kurzov

Napíšte nám, ako chcete balík kurzov absolvovať, kedy ho chcete absolvovať, pre koľko osôb máte záujem balík objednať a formu vzdelávania (denne, večerne, víkendovo), o ktorú máte záujem. Nastavíme Vám individuálny plán a ponúkneme Vám riešenie presne pre Vás. Ak Vám bude vyhovovať, môžete si balík kurzov objednať a ak nie, nič sa nestane. Za opýtanie predsa nič nedáte. Ak sa Vám práve nechce písať, kľudne nás kontaktujte telefonicky na čísle 02/4920 3080 a pomôžeme Vám nastaviť balík podľa Vašich predstáv.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave