Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Kurz JavaScript I.
programovanie a základy jazyka

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 30.03.2022
Dĺžka kurzu : 2 dni
Termín začína o: 62 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 56 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v stredu 30.03.2022 a končí vo štvrtok 31.03.2022 a koná sa každý deň od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 62 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 97 dní, teda dňa 04.05.2022. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 02.04.2022, teda o 65 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Samuel Šiveň. Samo pracoval 7 rokov ako Frontend developer z toho 4 roky pre jeden z najväčších mediálnych domov na Slovensku. Pár rokov sa profesionálne venoval aj printovej grafike a webdizajnu. Odovzdá Vám nie len svoje skúsenosti ale aj nadšenie, aby ste aj po absolvovaní kurzu mali chuť ďalej objavovať krásy webdevelopmentu a počítačovej grafiky.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave