Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Microsoft PowerPoint profesionál
Ovládanie nástroja a tvorba profesionálnych prezentácií

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 30.01.2019
Dĺžka balíka kurzov : 2 dni
Termín začína o: 13 dní
Forma: večerný kurz od 16:00 do 20:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 15 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v stredu 30.01.2019 a končí vo štvrtok 31.01.2019 a koná sa každý deň od 16:00 do 20:00. Tento termín sa začína o 13 dní a keď ho premeškáte, ďalší večerný kurz sa bude konať o 41 dní, teda dňa 27.02.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 20.02.2019, teda o 34 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Ing. Michal Mančík. Michal je našim externým lektorom. Je to zanietený pedagóg a svoju vášeň k učeniu pretavuje aj do školení. Odjakživa sa zaujíma o IT technológie a teda jeho portfólio IT znalostí je veľmi široké. Od balíčka MS Office, cez siete až po spracovanie videí.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.