Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Balík AutoCAD profesionál
2D technické kreslenie

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 26.01.2019
Dĺžka balíka kurzov : 5 dní
Termín začína o: 9 dní
Forma: víkendový kurz od 09:00 do 14:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 45 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v sobotu 26.01.2019 a končí v sobotu 09.02.2019 a koná sa každý deň od 09:00 do 14:00. Keďže tento termín je víkendový, tak sa koná iba počas víkendových dní. Tento termín sa začína o 9 dní a keď ho premeškáte, ďalší víkendový kurz sa bude konať o 44 dní, teda dňa 02.03.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 25.02.2019, teda o 39 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 210 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 98,98% spokojnosť. Náš expert na program AutoCAD je vyštudovaný pedagóg s dlhoročnou praxou od ZŠ až po Univerzitu. Je zvyknutý riešiť najrozmanitejšie problémy a úlohy spojené s týmto softvérom. Do jeho programového portfólia patrí aj balíček MS Office. Najradšej učí zvedavých študentov a rád odpovedá na ich otázky.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Keďže sa kurz koná cez víkend a kurz končí už o 14:00, zvykneme mať iba krátku obednú prestávku. Ak si prinesiete vlastný obed, môžte sa naobedovať počas tejto krátkej prestávky.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.