Kurzy pre firmy cez úrad práce

Novinka: Praktický kurz I. Začíname s webom od 35,00 €

kategória: akcia pridané: 27. júna 2014

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú hlbšie zoznámiť s problematikou webstránok. Kedže sa zaujímate o tento kurz, asi veľmi dobre viete, že máte iba 2 možnosti. Buď si webstránku spravíte a budete ju spravovať sami, alebo zadáte výrobu nejakej firme alebo jednotlivcovi. Koniec koncov, je veľmi dôležité poznať možnosti a rozumieť sa termínom.

Začnite štúdium a spoznajte webové technológie u nás

Ak si chcete webstránku spraviť sami a neviete kde a s ktorým jazykom začať alebo chcete siahnuť po nejakom bezplatnom redakčnom systéme, je tento kurz určený presne pre Vás. Ak chcete, aby Vám web spravil niekto druhý – je dôležité poznať termíny, možnosti a výrazy aby Vaše zadanie bolo presné a správne a v konečnom dôsledku, aby Vám niekto neponúkal niečo, čo nebudete potrebovať alebo Vás jednoducho neoklamal na niečom, čomu nerozumiete. Kurz je rozdelený do troch hlavných blokov: úvod do teorie webstránok, redakčné systémy a internetový marketing.

Kurz trvá približne 3 až 4 hodiny a po kurze je veľký priestor na Vaše otázky. Kurz je určený pre začiatočníkov a vyžaduje sa iba bežná znalosť práce s počítačom. Súčasťou kurzu je tlačená, približne 30 snímková prezentácia lektora.

Kniha ku kurzu zadarmo

 

Viac informácií:

Počítačový kurz Praktický kurz I. - Začíname s webom Praktický kurz I. – Začíname s webom
obtiažnosť: začiatočník
1 deň 69,00 €
LAST MINUTE od 35,00 €

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave