Hláste sa – hľadáme testerov našich IT kurzov. Vyskúšajte naše kurzy úplne zadarmo.

Máte chuť naučiť sa nové veci? A kopec času denne, večerne alebo cez víkend? Ponúkame vám exkluzívnu možnosť – absolvovať všetky naše kurzy v roku 2022 a 2023 a získať informácie od lektorskej elity v oblasti. Od svitu do mrku …a len preto, že vás jednoducho baví vzdelávať sa.


Prihláste sa a rok ku nám môžete chodiť na kurzy úplne zadarmo, absolvovať toľko kurzov, koľko zvládnete.
Áno, naozaj zadarmo.

Naozaj vás baví vzdelávať sa?

Ušili sme pre vás neplatenú pracovnú ponuku…

Tester našich IT kurzov

Aká je náplň práce IT testera?

Práca je v podstate jednoduchá, ale aj trochu náročná. Prvá časť práce vyžaduje zodpovedne si vybrať kurzy podľa želania a dohody a absolvovať ich. Dobré, nie? Náklady na absolvovanie hradí IT Learning – naše kurzy sú pre testera zadarmo.

 • Počet kurzov? Koľko zvládnete. Nebudeme vás obmedzovať.
 • Kedy? Keď budete mať čas – kedykoľvek v roku 2022 a 2023. Máme kurzy denné, večerné alebo víkendové.
 • Kde? Kurzy môžete absolvovať buď živou online formou alebo prezenčne v Bratislave v našich učebniach.
 • Kto by to mal byť? Nemáme definovanú presnú osobu, ani vek, ani pohlavie. Môžete to byť práve vy. Testovača kurzov hľadáme na dlhodobú spoluprácu, ideálne na jeden rok, možno i viac…

Kto sa môže prihlásiť

Kto? Každý, kto má záujem, čas a hlavne chuť sa vzdelávať a potom o tom napísať článok na náš blog. Teda každý, kto má vlohy písať „čtivé“ články. Také, ktoré budú čitatelia radi čítať… Ak ich budú milovať, máte u nás významné plus a tajný bonus navyše.

Čas: absolvovať minimálne 2 kurzy mesačne (pozor, niektoré sú 2- a niektoré i 3-dňové).

Nemáme vyprofilovanú osobu, ani definovaný vek, či pohlavie.

A po novom nemáme ani žiadne „miestne“ požiadavky, keďže môžete byť aj z druhého konca sveta – kurzy môžete absolvovať aj online formou.

Kedy a ako?

Testovač absolvuje kurz a druhá časť jeho práce je o reporte z neho. Po každom absolvovanom kurze napíšete 2 články, alebo natočíte video o kurze (z kurzu), ktoré pôjde na náš firemný blog ako zhrnutie vašich postrehov a pocitov z lektora a vzdelávania, či čo ste sa naučili. To bude jedn článok, nič extra zložité. Chceme poznať váš pocit a názor – objektívny a zdravo kritický. Druhý článok bude o tom, čo ste sa naučili. Zhrnuté, podčiarknuté: vybrať – absolvovať – napísať. Učiť sa a blogovať – to je v zásade celá náplň práce.

Vyberte si formu reportu, ktorá vám vyhovuje. Či chcete tvoriť a písať články alebo budete pripravovať videá na blog. Je to na vás. Pri posielaní prihlášky na testovača kurzov nám tento výber treba oznámiť 🙂


Inšpirácia a práca našich testovačov:

Inšpiratívne príklady článkov nájdete na našom blogu – mrknite napríklad na články o kurze online marketingu, kurze PowerPointu, programovania, grafiky alebo z oblasti úpravy fotiek. Na blogu nájdete i mnohé ďalšie…

Dokedy sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžete do polnoci 31. mája 2022. Prostredníctvom e-mailu, detaily nájdete nižšie.
Následne na základe zaslaných podkladov spraví naše marketingové oddelenie predbežný výber, pozve vás na pohovor a podľa jeho priebehu, vzájomného porozumenia a sympatií vyberie dvoch testovačov našich kurzov. A ideme na to! 🙂

Čo povedali o testovaní testerky z minulosti?

Hana

Absolventka FMFI UK, ktorá sa po pár rokoch v poisťovníctve rozhodla objavovať nové chodníčky. Pripravená preskúmať všetky príležitosti, ktoré sa jej počas toho pripletú pod nohy. Jednou z nich je aj testovanie IT Learning kurzov, a nielen z oblasti digitálneho marketingu a grafiky. Ak práve netestuje, pomáha ľuďom učiť sa cudzie jazyky efektívne, alebo je sama v nejakom zahĺbená.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Kurzy som si vyberala podľa toho, čo ma naozaj zaujímalo, takže testovanie kurzov bola pre mňa zábava. 🙂 Objavila som aj veľa nových tém, o ktorých som dovtedy počula len okrajovo. Jedna z nich ma dokonca tak nadchla, že som sa jej rozhodla venovať aj profesionálne – už pár mesiacov pracujem ako webová analytička.

Či je to pre každého? Nie tak celkom.
Tester si musí vedieť vyhradiť dostatočne veľa času na napísanie článkov po kurze. Mne niektoré články trvali pár hodín a niektoré pár dní. Napísaním to však nekončí, článok treba ešte pripraviť na zverejnenie na webe, čo je ďalších niekoľko hodín práce. Popri iných projektoch či práci to môže byť oveľa náročnejšia úloha, ako sa na prvý pohľad zdá.

Taktiež si treba premyslieť svoju dostupnosť. Tester si síce môže vybrať kurz, ktorý ho zaujíma, no zároveň musí byť dostatočne flexibilný zúčastniť sa ho cez deň, večer, či cez víkend. Takže čím flexibilnejší tester, tým väčší výber kurzov…

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Na práci testovača kurzov je najlepšie to, že si môže vyberať z veľkého množstva skvelých kurzov, ktoré vedú trpezliví lektori z praxe. 🙂
No testovač kurzov za kurz platí svojím časom, čo potenciálnym testerom odporúčam dobre zvážiť. Klasický účastník kurzu príde, vypočuje si a možno si neskôr doma ešte raz pozrie svoje poznámky a prezentáciu. Tester po skončení kurzu však ešte len začína.
Napísať články na tému z kurzu mi trvalo niekedy niekoľkonásobne dlhšie ako samotný kurz. Niektoré témy sa mi písali ľahšie, niektoré ťažšie. Najväčšia výzva bola písať o niečom, o čom som nevedela dosť – podľa mňa. Na kurze som sa síce veľa naučila, to áno, ale na napísanie článku som si zatiaľ netrúfala. Na to, aby som mohla napísať obstojný článok, som si veľakrát ešte o danej téme zisťovala viac, až potom som sa pustila do písania.

Na druhej strane, toto bola zároveň aj výhoda, pretože som si vďaka takémuto samoštúdiu niektoré témy prešla dôkladnejšie, čo nikdy nie je na škodu. A niekedy ma naopak nejaká drobnosť z prednášky zaujala natoľko, že som si o tom jednoducho chcela zistiť viac, a tak som o tom rovno začala písať článok.

Pre mňa bolo asi najťažšie písať, aj keď sa mi práve vôbec nechcelo písať, no na moje výstupy už niekto čakal. Niekoľkokrát som zažila ten filmový moment, že pozerám na blikajúci kurzor na prázdnej stránke vo Worde a článok nie a nie sa napísať… 🙂

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Ak sa chcete učiť nové veci, ste flexibilní, máte dostatok voľného času, baví vás písanie a nebojíte sa písať vzdelávacie články aj o náročnejších témach, určite sa prihláste. Som si istá, že neoľutujete. Byť testerom kurzov v IT Learning je skvelá skúsenosť, za ktorú som nesmierne vďačná. 🙂

Lívia

Študentka aplikovanej informatiky, ktorú baví pracovať a vzdelávať sa v rôznych oblastiach IT i online marketingu. Vo voľnom čase sa s rada delí o svoje skúsenosti, vedomosti, zážitky a dojmy nielen z prostredia IT Learningu a vo forme článkov.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Testovalo sa mi skvelo! Je to rozhodne príjemná skúsenosť, ktorá mi dala množstvo poznatkov a mala som možnosť spoznať nových ľudí. Z môjho uhla pohľadu je testovanie pre každého, kto sa chce zdokonaliť v oblasti IT a marketingu.

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Na práci testovača je super v podstate úplne všetko. Lektori sú milí, uchádzači tiež a tým, že si pár dní po kurze človek sadne k počítaču a začne uvažovať, čo z toho všetkého by mohlo najviac zaujať čitateľa, nadobudne opäť iný pohľad na vec.
Ak by som mala zhodnotiť, čo je na práci testovača obtiažne, možno by to bola skutočnosť, že ak sa testovač rozhodne napríklad pre kurz Java IV, bude pre neho ťažké nájsť tému na článok. Pokročilé metódy v Jave sú síce zaujímavé, ale pre malú skupinu ľudí. Avšak témy zamerané na marketing sú veľmi vďačné a vždy sa mi o nich dobre písalo.

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Snažte sa tvoriť content, ktorý pomáha ľuďom rásť. Buďte kreatívni a edukujte.
Prajem vám veľa šťastia a čítaných článkov 🙂

Martina

Úspešná manažérka, ktorá po 25 rokoch zanechala vrcholovú pozíciu v nadnárodnej firme.
A konečne má čas na seba. Pretože miluje výzvy, rozhodla sa ďalej vzdelávať, naučiť sa nové veci, popasovať sa s tým, čo jej nie je až také blízke.
Rada sa nielen prostredníctvom blogu delí o nové poznatky z kurzov aj s inými.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Nie každý kurz je pre každého, ale každý si z ponuky v IT Learning určite vyberie. Ja som nenazbierala napríklad odvahu testovať kurzy venujúce sa programovaniu, to som posúdila, že je nad moje sily a schopnosti. Ale tie microsoftové a online marketingové, tie môžem vrele odporučiť.

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Výborné je, že človek má možnosť vôbec absolvovať takú širokú škálu kurzov. Je to mimoriadne prínosné. Ako zvyčajne, čím viac sa človek učí, tým viac si rozširuje obzory …a tým viac zisťuje, čo všetko ešte nevie. Možnosti sú rozsiahle, treba vyskúšať a zažiť.
Ťažká v pozícii testera je situácia, ak si nemáte v praxi ako odskúšať a upevniť nadobudnuté znalosti. Po prvé sa vám veľmi ťažko píše článok na blog a po druhé znižuje sa hodnota, ktorú vám kurz mal priniesť.

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Iba jeden – byť testerom v IT Learning bola parádna vec a už teraz závidím novému testerovi jeho šancu 🙂 Držím palce, nech si kurzy užije a na kurzoch sa „baví“ aspoň tak, ako ja.

testerka kurzov IT Learning

Kristína

Absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave, nadšenkyňa vzdelávania so záľubou o oblasť IT, ekonómie a podnikanie. V práci testuje SW a po práci kurzy IT Learningu.
Rada sa delí o svoje pocity a dojmy aj prostredníctvom blogov.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Testovanie bola pre mňa užitočná zábava – spoznala som veľa zaujímavých ľudí a názorov na rôzne problematiky. Vyskúšala som si kurzy od programovacích jazykov cez grafický softvér a v neposlednom rade balíček MS Office.
Testovať kurzy bolo pre mňa jednoznačne posunom – najmä v pracovnom živote. Tým, že sa pohybujem vo sfére IT, je pre mňa dôležité neustále sa vzdelávať. Procesy, ktoré vykonávam bežne, som zefektívnila na základe kurzov na slušnú úroveň, dovolím si tvrdiť.

A či je pre každého? Vek, pohlavie, či profesia naozaj nerozhodujú… Rozhodne si však treba premyslieť, koľko času ste ochotní tomu venovať a ak pracujete, či vás šéf pustí na 16.00 na kurz. 🙂

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Super na týchto kurzoch je, že to neberiete ako školu či povinné vzdelávanie. Na kurzoch bola vždy príjemná atmosféra. Lektori často používajú vtipné historky či príbehy, aby zaujali, poučili a aj pobavili účastníkov. Každý jeden som si užívala a snažila sa z neho vyťažiť maximum. Ja som výber svojich kurzov orientovala na dve kategórie: programovacie jazyky a oddychovky. Sami asi tušíte, čo bolo náročnejšie 🙂

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Chodiť na kurzy je jedna vec, a potom sadnúť za počítač a napísať kvalitný blog, je vec druhá. Odkaz budúcim testerom – pokiaľ ste nadšenci vzdelávania a nebojíte sa výziev, treba ísť rozhodne do toho! Stojí to za váš čas!
BTW – IT Learning má, či už zo stránky ľudskej alebo odbornosti, naozaj kvalitných lektorov, vždy sú príjemní a usmievaví 🙂

kristina lorinczova s usmevom

Neváhajte, nečakajte, prihláste sa, už teraz
sa na stretnutie s vami tešíme!

Podmienky na spoluprácu:

 • poslať fotografiu a životopis čím skôr
 • dajte nám vedieť, ako chcete tvoriť výstup po kurze: videom alebo článkom na blog
 • poslať motivačný list/video v podobe ukážkového článku na tému: „prečo som sa rozhodol/-la vzdelávať a navštevovať kurzy v IT LEARNING“
 • pripojiť predbežný zoznam kurzov, o ktoré máte záujem (nájdete v prehľade kurzov)
 • doplniť tiež orientačný časový harmonogram, kedy môžete kurzy navštevovať – denne, večerne alebo cez víkendy, online alebo prezenčne v BA (alebo mix)
 • poslať uvedené dokumenty e-mailom na adresu: toth@itlearning.sk
 • predmet emailu: tester 2022

Prihlášky: do polnoci 15. júna 2022
Ozveme sa každému uchádzačovi.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave