Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

Nový kurz HTML5+CSS3 so zľavou 45%

kategória: novinka pridané: 26. októbra 2013

Táto stránka je informatívna, pretože akcia je vypredaná, alebo novinka alebo článok už nie je aktuálny.
Platnosť ponuky bola do 31.10.2013.

Vážení zákazníci,

Po dlhých prípravách sme pre Vás konečne pripravili očakávaný IT kurz HTML5 + CSS3. Časovosť kurzu sme nastavili až na 3 dni, pretože kurz obsahuje množstvo zaujímavých cvičení. Pre našich zákazníkov platí úvodná zľava 45% na prvý otvorený termín:

GARANTOVANÝ TERMÍN
posledné voľné miesta

miesto: Bratislava
termín: 28.10. až 30.10.13  OBJEDNAŤ
Zľava na termín: 45%, nová cena: 81,95 € bez DPH

Anotácia kurzu HTML5 + CSS3.:

Webové aplikácie a HTML jazyk si od svojho vzniku prešiel rôznymi verziami. Web prešiel dlhý kus cesty, rôznymi formami a verziami. Za posledných pár rokov sa ale zmenil asi najviac. Verzie XHTML, dynamické HTML, fantastický CSS jazyk, ktorý podporuje viac grafických a animačných efektov, ako niektoré grafické editory robia práve z tejto technológie – HTML + CSS, kde neexistujú prakticky žiadne prekážky pri tvorbe a programovaní. Posledná verzia jazyka HTML, ktorej „odklepnutie“ na definitívny štandard pod názvom HTML sa blíži a väčšina príkazov, tagov a vlastností sa meniť už nebude.

Praktický kurz HTML5 a CSS3 je určený všetkým záujemcom, ktorí dobre poznajú HTML jazyk vo verzii 4.01 alebo xHTML a webové aplikácie alebo stránky už tvoria. Kurz je pre všetkých, ktorí chcú svoje web stránky, alebo web stránky pre iných tvoriť tak, ako sa na rok 2013 patrí. Väčšina prehliadačov je už na tento štandard roky pripravená, preto nie je dôvod čakať, ale začať inovovať už dnes.

Na kurze HTML5 a CSS3 sa dozviete formou praktických a teoretických príkladov a vysvetlení všetko, čo budete pre svoje moderné web stránky potrebovať. Všetky hlavné zmeny, novinky, vylepšenia, práca s multimédiom, JavaScriptom, nový pohľad na dokument – toto všetko je obsahom moderného kurzu. Odporúčame teda priemernú znalosť HTML, CSS 1 a 2 a minimálne základy z JavaScriptu.
Kategória počítačového kurzu: Tvorba a programovanie WWW stránok, PHP, MySQL databázy
Úroveň obtiažnosti kurz: Mierne pokročilý
Dĺžka, trvanie kurzu HTML5 + CSS3 – tvorba web stránok III. : 3 dni
Možnosť absolvovať kurz, forma výuky: skupinové (denné, večerné, víkendové), individuálne, v priestoroch zákazníka

 

Viac informácií o kurze, ako aj dostupnosť či obsadenosť nájdete na:


http://www.itlearning.sk/?kurz=250&skolenie=ukazkurz

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave