VideoClass novinky na apríl 2024

Ako si vytvoriť web stránku bez programovania alebo kurz WordPress

kategória: akcia pridané: 8. marca 2017

Dobrý deň, volám sa WordPress a som zadarmo k Vašim službám!
Poznáte Wodpress ? Niečo Vám to čarovné slovíčko hovorí ale neviete úplne presne?

Volám sa redakčný systém WordPress, prosím zoznámte sa …

WordPress je úžasný bezplatný redakčný systém, pomocou ktorého sa dajú jednoducho vyrábať web stránky. Prestavte si to tak, že WordPress je vlastne už hotová web stránka, do ktorej treba nahrať obsah, menu a vybrať si vzhľad. Áno, je to až tak jednoduché a pritom je tento redakčný systém neuveriteľne modulovateľný a škálovateľný. Na WordPresse bežia jednoduché web stránky, internetové obchody ale aj web stránky veľkých spoločností. Podľa posledných štatistík je teoreticky viac ako 30% všetkých svetových web stránok postavených na tomto systéme a denne pribúdajú tisícky ďalších.

Neprogramujte keď nemusíte, proste začnite používať Wodpress. Naše kurzy Worpress alebo ako ich voláme – Výroba web stránky bez programovania Vás naučia všetko čo budete potrebovať na to, aby ste vedeli vytvárať ale aj spravovať vo WordPress web.

Niečo o našich kurzoch

Kurz „Balík vyrábame webstránku a e-shop – sami a za týždeň“ je určený pre všetkých začiatočníkov v tejto oblasti, ktorí by chceli vedieť vytvárať sami webstránky a sami si ich spravovať, a to všetko bez toho, aby museli vedieť programovať, poznať webové jazyky ako HTML, CSS, JavaScript, PHP a podobné. Perfektná stránka do pár minút. V čom je háčik ?Prečo potom tisíce ľudí programuje a prečo vôbec aj my vyučujeme stovky ľudí na HTML kurzy ?

Webstránka sa dá dnes vytvoriť dvomi spôsobmi, ak sa bavíme o tom, že si ju chcete spraviť sami – WordPress je riešenie

 

Buď ju od prvého, do posledného riadku kódu naprogramujete alebo siahnete po redakčnom systéme, ktorý budete ovládať iba myškou, teda ju za Vás naprogramuje niekto druhý. Zvoliť si cestu programovaním znamená, že nie ste obmedzený ničím – iba časom, ktorý musíte venovať do štúdia a praxe. Cesta, ktorou ide tento kurz je oveľa jednoduchšia, ale zato ponúka obmedzenia iba v šablóne, ktorú si zvolíte, inak povedané 99% práce spravil za Vás niekto druhý – vy tvoríte členenie, obsah, šablónu , menu, štruktúru a vôbec takmer všetko čo Vás napadne a čo redakčný systém ponúka.

Na kurze sa naučíte redakčný systém dokonale …

… dokonale ovládať natoľko, aby pre Vás výroba novej webstránky bola otázka jedného dňa. Kurz je naozaj určený pre každého a hlavne pre úplných začiatočníkov.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave