Online kurz WordPress – webstránky bez programovania

WordPress - webstránky bez programovania

Individuálny online kurz a konzultácie z vášho pohodlia

Témy a oblasti online kurzu a konzultácií: základy WordPressu ale aj pre pokročilých, tvorba vlastnej web stránky či obchodu, inštalácia a nastavenie, tvorba web stránok a blogu bez programovania, widgety, pluginy, design, obsah, nastavenia stránky podľa účelu, administrácia, správa, e-shop

Prečo sa učiť redakčný systém WordPress a činnosti okolo neho?

Potrebujete web-stránky ako výkladnú skriňu pre svoj projekt? Vytvoriť blog pre seba či pre priateľov alebo blízkych? Možno viete, že dnes ten, kto podniká a nie je na webe, býva málo známy a máva problém nájsť prácu. Nie je to len problém na Slovensku. Svet sa rýchlo mení a toto je jeho súčasť.
Preto ľudia hľadajú spôsoby ako sa zviditeľniť.
Redakčný systém WordPress je pomerne jednoduchý na tvorbu i spravovanie web-stránok a je dokonca zadarmo, preto ho v súčasnosti používa viac ako 30 % stránok na internete. Používajú ho malé i stredné podniky, dokonca i niekoľko veľkých svetoznámych značiek.

Máte už stránky pod WordPressom a neviete ich spravovať, pridávať a upravovať obsah? Vďaka kurzu sa naučíte systému rozumieť a dozviete sa ako s ním robiť rýchlo, pekne a efektívne. Znie to neuveriteľne? Prečítajte si recenzie ku kurzom v závere.

Pozrite sa ako to funguje, ako sa môžete učiť

Aktuálne individuálne online kurzy neplánujeme realizovať, vyberte si skupinový kurz – prezenčný v Bratislave, alebo živou online formou. Pozrieť ponuku kurzov

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave