Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video MS Teams – ako sledovať nové správy. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

MS Teams – ako sledovať nové správy

MS Teams – ako sledovať nové správy

Kategória
MS Office,
Štítky, témy
MS Office MS Teams
Autor videokurzu
Ladislav Šipeky
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Ak ste súčasťou viacerých projektov naraz, riešite viacero úloh v jednom čase, určite sa zoznámte poriadne s možnosťami programu MS Teams. Vo videu sa zoznámite s tým, ako správne sledovať nové príspevky v jednotlivých kanáloch MS Teams.

Pozrieme sa na počítačovú aplikáciu – nainštalovaný program i na webovú verziu. V oboch platí to, čo je uvedené vo videu.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Microsoft Teams I. - efektívna práca s programom a online komunikácia v tíme pre používateľov
Aj vy dostávate denne desiatky pracovných e-mailov? Prípadne vaši kolegovia, váš pracovný tím? Riešite naraz rôzne projekty a rýchlo sa v tom strácate? Pripadá vám spracovávanie dokumentov…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
MS Office MS Teams :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave